Wpis z mikrobloga

bo na przeglądzie powiedzieli mi, że rdza na wahaczach zdyskwalifikuje samochód za rok na przeglądzie


@Iskaryota: może ten diagnosta jednocześnie ma obok warsztat samochodowy i liczył na zarobek?
Ja przez kilka lat miałem podobną sytuację:
- na przeglądzie w stacji A powiedzieli mi, że amortyzatory nierówno pracują, i że jest na granicy normy, że lepiej wymienić
- ok, myślę, przegląd przeglądem, ale o bezpieczeństwo trzeba dbać. Pojechałem do ASO (choć auto
@malyalewarjat: kiedyś jak robiłem przegląd (wiadomo jak) busa, którym jeździłem w pracy, to miał sprzęgło zerojedynkowe (albo było, albo nie, tak bylo wykończone), to diagnosta nie umiał nim wjechać, wkurzył siewysiadl z auta i powiedział, że jak chcę przegląd, to sam mam tym busem wjechać na kanał xd
NIEEE #!$%@? NIE ONI POTRAFIĄ Z #!$%@? WJEŻDŻANIA NA KANAŁ ZROBIĆ POWÓD DO DUMY, BO ONI SAMI, I JESZCZE SIĘ KŁÓCĄ O #!$%@? NIE ja #!$%@? wy naprawdę jesteście jakimś innym gatunkiem, nic tego nie przebije ta nitka to jest mój numer jeden na tym gównoportalu
@120_Dni_Sodomy: jak się robaki zesrały o to kto ma wjeżdżać na kanał. Bo on hrabia po studiach będzie w tym czasie kawkę pił i tylko poczeka na dowód od swojego #!$%@?. Jaśnie lord płaci 98 złotych rozumiesz to? On wymaga, on nie będzie kierownicą ruszał, on do kanału nie zejdzie. Wstydu nie macie