Wpis z mikrobloga

Chcę zmienić swoje miejsce pracy. W biurze miałem regulację wysokości, a w domu nie. Dotychczas pracowałem przy podobnym jak to ze zdjęcia.

Czy jesteście w stanie polecić biurko elektryczne? Wielkościowo 160x80. Siatka/półka na listwę pod blatem to taki wymóg. Na plus uchwyt na słuchawki i gniazdka. Mam 185cm takze dobrze by dochodziło do tych 120 cm.

Dlaczego tak wysoko? Ponieważ chciałbym też poprosić o polecenie bieżni.

Szczególnie na spotkaniach chciałbym się poruszać. Także wymóg jest by była w miarę cicha, nie była za wysoka (ewentualnei by biurko jechało wysoko), oraz by nie zajmowała za dużo miejsca jak zechcę ją odłożyć i siąść na krześle.

#pracait #it #programista15k #programowanie #biurko #bieganie
Gorrann - Chcę zmienić swoje miejsce pracy. W biurze miałem regulację wysokości, a w ...

źródło: 496b5a7d41678a2da23491dc424b

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Gorrann: Bierzesz stelaż dwusilnikowy od Spacetronik (np SPE-223), dokładasz do tego jaki chcesz blat kupiony czy to w Castoramie czy na allegro i masz solidniejsze biurko niż wiekszośc gotowców. No chyba że gotowiec jest zbudowany na tym samym stelażu.

Listwy na kable, dodatkowe szuflady podwieszane do blatu, uchwyty na słuchawki to wszystko znajdziesz oddzielnie czy to od producenta stelaża czy w każdym innym sklepie z akcesoriami meblowymi.
  • Odpowiedz
@Gorrann: A powiedź mi w jakiej kasie się poruszamy? Bo ja osobiście polecam SONGMICS mega tanie biurka z podnoszeniem, ale mam jedno takie 120x60 wyrwane za 500 zł i sprawuje się świetnie.
  • Odpowiedz
@Gorrann: ja właśnie kupiłem stelaż songmics za 600, zara zamawiam lity blat drewniany za drugie tyle. Złożenie samemu z 2 części jest 3 razy tańsze niż kupno gotowca. Btw nie polecam brania blatu kuchennego jak wielu tu pisze, bo nie kupisz głębszego niż 63cm.
  • Odpowiedz
@wafel93: blaty kuchnne są do 120cm. Sam mam z takiego zrobiony blat na wyspę, a przy ścianie 70cm. Tylko nie są one dostępne w popularnych sieciówkach, a u lokalnych stolarzy.
  • Odpowiedz
@Gorrann: Ja mam zwykły blat składany z 4 części z zestawu od songmics. Blat i stelarz był tańszy niż sam stelarz (sic!). Jak się zniszczy to pomyślę o czymś nowym, aktualnie daje radę. Odnośnie bieżni to oglądałem kingsmith i zipro, tutaj zależy od budżetu. Bieżnie raczej do chodzenia maks 6 km/h niż do biegania. Osobiście to stanie przez 3-4 godzinki już daje, więc jeśli nie masz doświadczenia ze staniem w
  • Odpowiedz
@Gorrann: Kupiłem jakiś czas temu tani, budżetowy 140cm regulowany Ultradesk za 800 PLN. Stoi i działa, a nawet trzyma dwa monitory 2k 27 cali.
  • Odpowiedz