Wpis z mikrobloga

#uslugisocjalne Na karcie klienta Kaufland Card jest 60 dni dostępu do Empik GO Mini. Można w ten sposób za darmo pobrać 2 książki miesięcznie. Nie wszystkie tytuły z oferty Empiku są dostępne w ten sposób, ale kilka ciekawych jest. Ja wybrałem sobie „Inna Rzeczpospolita jest możliwa” Jana Sowy ale jest też „Czekanie na rewolucję. Komuniści w II RP 1921-1926” profesora Andrzeja Friszke. By czytać na Kindle'u należy pobrać na komputer z Windowsem aplikacje Empik Go dla Kindle, i podłączyć przewodem czytnik. Ksiązki można też czytać na telefonie przez aplikacje empikową.

By korzystać z Empik Go ten sposób koniecznym jest podanie danych karty płatniczej. W celu weryfikacji pobierana jest z konta złotówka. Po dwoch dniach zwracają. Nie wiem czy rezygnacja z subskrybcji tuż po pobraniu ebooków pozbawa dostępu do nich, ja powiązałem sobie kartę pre–paid z ING, którą zasilam jedynie gdy świadomie chcę skorzystać z jakiejś subskrybcji, a tak na codzień nic tam nie ma, więc płatności za zapomniane usługi odbijają się od pustego konta.

Kupon z Kaufland Card do Emipu ważny jest do końca maja.

Są tam też do wyboru jakieś podcaty ale tego nie sprawdzałem.

#kindle #kaufland #ksiazki #andrzejfriszke #jansowa #ebooki #literatura #antykapitalizm #rozdajo #nocnazmiana
Poludnik20 - #usługisocjalne Na karcie klienta Kaufland Card jest 60 dni dostępu do E...

źródło: IMG_20240327_153723

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz