Wpis z mikrobloga

@factoryoffaith_: to Białystok, tam masz wszędzie praktycznie dobry dostęp do komunikacji miejskiej. 1 wydaje się bezpieczniejsza bo jest dalej od ścisłego centrum, czyli spotkasz mniej naje!@#$% patusów w sobotę wieczorem., ale ogólnie Białystok jest raczej bezpieczny. W 1 też będzie raczej ciszej. Zielono jest wszędzie.
  • Odpowiedz
@Majku_: hah, dzięki! Słuszna uwaga, mieszkałam już kiedyś obok stadionu, zobaczę czy w tym czasie kiedy mam tam przebywać (2 miesiace) jest sezon, czy nie.
@MazurskiSmak: dojazd do żadnych konkretnych miejsc, do wybrania tylko siłka, jakiś market i śniadaniarnie/kawiarnie. Miejsce do biegania i spacerów to wielki wielki plus :)
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: Białystok od dawna jest bardzo bezpiecznym miastem. Bywam w wielu okolicach i przez całe swoje życie nie miałem żadnych nieprzyjemności. Po prostu jest do miasta przylepiona łatka tzw. polski B.
  • Odpowiedz
@Poopiesh: nie mam kompletnie żadnego zdania na temat Białegostoku, niewiele tym mieście wiem - jestem z południa :) z doświadczenia wiem, że każde miasto ma lepsze i gorsze dzielnice (mieszkałam pewnie w 30+ miastach) i tylko dlatego o to pytam :}
  • Odpowiedz
hah, dzięki! Słuszna uwaga, mieszkałam już kiedyś obok stadionu, zobaczę czy w tym czasie kiedy mam tam przebywać (2 miesiace) jest sezon, czy nie.

@MazurskiSmak: dojazd do żadnych konkretnych miejsc, do wybrania tylko siłka, jakiś market i śniadaniarnie/kawiarnie. Miejsce do biegania i spacerów to wielki wielki plus :)


@factoryoffaith_: to 1. bierz
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: 2 To niemal centrum miasta, więc komunikacja wiadomo git. W okolicy masz parki i rekreację więc to na plus. Na minus duży ruch. Ogólnie w białym komunikacja jest dobra, więc to się tyczy 1 także. Tamte okolice też dość ruchliwe są jeśli chodzi o samochody, do tego obok politechnika, więc jakieś koncerty latem mogą się odbywać. Do tego blisko lasu a i okolica całkiem ładna
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_ 2 to osiedle wieżowców z wielkiej płyty, kiedyś nie było tam zbyt kolorowo. 1 to tzw nowe Miasto i bloki chyba z lat 90, mi się ogólnie lepiej kojarzy. I jedno i drugie miejsce ma dobrą komunikację ale z 2 do centrum zajdziesz piechotą w 10minut. Samochodu nie będzie gdzie zaparkować ani tu ani tu.
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: mieszkam w tej 1 od prawie 10 lat, zadnych utrudnien w komunikacji zwiazanych ze stadionem nie mialem, pewnie jedynie jakbys chciala wyjechac z miasta w tamtym kierunku to pewnie trzeba by bylo jakas okrezna droga. W czasie meczow jedynie w okolicznych pubach/pizzeriach jest wiecej ludzi
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: oo, dobrze słyszeć! Stawiam dodatkowy plusik przy Białymstoku zatem :} ah, nie odpisałam skąd się przenoszę: w styczniu tego roku wyprowadziliśmy się z UK po ~3,5 roku, a aktualnie siedzimy w Andaluzji. A Tobie gdzie się nie do końca spodobało i dlaczego, że są myśli o powrocie?
  • Odpowiedz