Wpis z mikrobloga

@majk_emigrant: to chyba nie jest tempomat tylkonogranicznik prędkosci. Musisz naciskac gaz i nie orzyspieszy powyżej zadanej prędkości np. 120km/h dopóki nie naciśniesz do dechy (jest takie jakby kliknięcie guzika jak wcisniesz gaz do podlogi jak w automatach)
  • Odpowiedz
  • 11
Do tego dochodzi kompleks Polaka i wydumany elitaryzm bo jak płacę za coś dużo to jestem kimś. Jesteś frajerem, a nie kimś


@Kiedys_Mialem_Fejm: wejdź na tagi rowerowe i powiedz, że lampki rowerowe za ponad 500zł nie są warte tych pieniędzy. Zaraz się dowiesz, że jakby cię było stać to byś inaczej mówił, a w ogóle to #!$%@? się znasz biedaku xD
  • Odpowiedz
wejdź na tagi rowerowe i powiedz, że lampki rowerowe za ponad 500zł nie są warte tych pieniędzy


@Ogau: jakakolwiek grupa/forum pasjonatów działa w ten sposób. Przypomniała mi się pewna pasta:

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć
  • Odpowiedz
@jackblackcanada: przecież to jest kwestia podatku. W Niemczech podają ceny netto, jak klikniecie znaczek "i" to pokaże z wyłączeniem 19% podatku. W Polsce przyjęło się podawać ceny brutto
  • Odpowiedz
spojrzałem tak na szybko żeby się odgryźć i wygląda na to, że Niemcy za te 9 tys. zł. mniej mają tempomat, a my nie. Także nie pykło mi tym razem :D


@majk_emigrant: tak było od początku lat 90 - na PL szły golasy za cenę wyższą niż w Niemcowni za auto z lepszym silnikiem i wyposażeniem (ten sam model auta)
  • Odpowiedz