Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie stelaż do biurka elektrycznego (o taki), teraz szukam blatu.
Coś w stylu 140/160 x 70/80 cm. Biurko ma służyć do intensywnego home office, chcę mieć monitory na wysięgniku, więc lepiej, żeby blat nie był z gównolitu i miły w dotyku, oraz żeby myszka po nim fajnie śmigała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te z Ikea są spoko czy w tej cenie (do 200 zł) znajdę coś lepszego?
https://www.ikea.com/pl/pl/cat/blaty-do-stolow-biurek-11844/?filters=f-measurement-buckets%3AWIDTH_80_81

#biurko #biurkoelektryczne #komputery #programowanie #pokazbiurko #homeoffice #pracazdalna #programista15k
  • 10
  • Odpowiedz
@kaczoor: kup ikee. Nie wiek co trzeba robić żeby te tanie blaty zniszczyć. Mam swój już 3 lata i jest jak nowy. Oczywiście go nie przenoszę, nie obijam i mam nakładkę pod myszkę i klawe. I zero śladów użytkowania poza gilami pod blatem
  • Odpowiedz
  • 0
@Fury_Warrior: Właśnie myślę o Ikea, ale jak widze taki opis:
"Materiały: Płyta pilśniowa, Farba akrylowa, Krawędź z tworzywa sztucznego, Wypełnienie z papieru o strukturze plastra miodu (min. 70% z recyklingu), Płyta wiórowa, Płyta pilśniowa"
To się zastanawiam czy tam w ogóle można robić dodatkowe otwory. Jaki Ty masz blat, kojarzysz model?
  • Odpowiedz
@kaczoor kupiłem tydzień temu ten sam stelaż tylko w kolorze czarnym, jeśli chodzi o blat to mam to w konfiguracji 150 x 80 i jeśli chcesz też coś w podobnych rozmiarach i budżetowo, to polecam blat kuchenny, jest dość gruby (36mm) ale wydaje się solidny i nie ugina się pod naporem 2 monitorów wiszących na przykręconym uchwycie. Natomiast kolega ma zwykłą płytę (18mm) i pod naporem monitorów już powoli się odkształca (
  • Odpowiedz