Wpis z mikrobloga

@KingaM: Apple TV plus się wycfaniło, jak chcesz anulować suba to nagle pojawia się okno że twoje konto jest zagrożone i trzeba zmienić hasło a link aktywacyjny z resetem hasła nie przychodzi na maila i trzeba na maila pisać i na odp trzeba czekać kilka dni, pewnie specjalnie to robią, nieziemski utarg z tego mają robiąc takiego psikusa chociażby co setnemu użytkownikowi
  • Odpowiedz
@FOTEL: Te karty sodexo z pracy i inne takie mają blokady że tylko w określonych sklepach da się wydawać hajs, np. sklepy spożywcze, uber eats, restauracje. Z edenred mogłem tylko na sport i kulturę wydawać, czyli kina, teatry, decathlon. Załóż sobie Revoult za darmo i tam robisz kartę wirtualną która działa jak normalna karta bankowa.
  • Odpowiedz
@washing_machine: @FOTEL Niektórzy po dodaniu karty biorą jakieś drobne kwoty w celu weryfikacji że nie dałeś jakiegoś gówna, np. złotówkę czy coś, a później odsyłają jak wszystko działa, dlatego lepiej mieć więcej niż 0.00zł. No ale z revoulta więcej ci nie zabiorą niż tam masz.
  • Odpowiedz
Ja podaje wirtualna karte z revoult na ktorej jest 7zł


@Quazu: już dawno część podmiotów się zabezpieczyła i przed takim cwaniactwem
poprostu nie przyjmują kart prepaid
  • Odpowiedz
no ale to zwykle konto i karta zwykła więc revoult działa


@Quazu: kiedys bez problemu wchodziły mi triale różnych usług na revolutowych kartach a od jakiegoś czasu jak wrzucisz do triala karte revoluta to odrzuci ją i zasugeruje inną kartę w opcjach płatności.

nie wskaże ci które firmy i ich usługi tak robią, ale bardzo często spotykam się z takim przypadkiem, że karty revoluta nie podepniesz do triala i tyle.

W
  • Odpowiedz
Tak czytam komentarze i chyba nikt z was nie ogarnia, że można anulować subskrypcję przed wygaśnięciem triala (a zwykle nawet tuż po założeniu konta i trial dalej będzie aktywny) i nie trzeba kombinować z ogarnianiem kart na których na ma środków xD
  • Odpowiedz
@Quazu: na to też się już zabezpieczyli i niektóre serwisy weryfikują czy karta nie jest tymczasowa i ich nie akceptują. Ale przynajmniej mają dylemat czy dostać gówno czy liczyć na kartę z której można co miesiąc ściągać.
  • Odpowiedz