Wpis z mikrobloga

Niby heheszki z tego, że ''wykopki to świadomi internauci'', ale jak czytam wpisy na twitterze, albo na innych portalach społecznościowych to się łapie za głowę.

Na przykład, tutaj na tagu #nieruchomosci każdy #!$%@? fliperów i wszyscy są zgodni z tym, że takie coś powinno być nielegalne jak sprzedawanie biletów.
- A na twitterze często widzę, że większość ludzi jest po stronie fliperów. Kiedy sam dodałem wpis iż Fliper to szkodnik bo na rynku nie mają prawa pojawić się tańsze mieszkania bo zaraz wpada fliper z gotówką, wykupuje i zawyża cenę utrzymując koszt mieszkania na wysokim poziomie to po mnie w komentarzach nie zostawili suchej nitki. Wszyscy mnie zwyzywali xdd

Albo fakt istnienia pojęcia takiego jak''twitterowa julka''. Nie ironicznie myślałem, że to tylko mem. Po pewnym użytkowaniu przekonałem się jednak, że to sama prawda, a samo stwierdzenie nie zostało wymyślone bez powodu.
Naprawdę istnieją kobiety, które wierzą, że współczesna kobieta w 2024 jest jakąś niewolnicą, która ma mniej praw w Polsce niż mężczyzna, oraz że na każdym kroku jest dyskryminowana i nie ma równouprawnienia względem płci
- Na wykopie bym powiedział, że większość ludzi jest w stanie dostrzec iż kobiety mogą więcej niż mężczyźni, są uprzywilejowane i mają większe prawa. Oraz, że pani minister równości nie ma nic wspólnego z równością patrząc przez pryzmat jej odpowiedzi na temat obowiązkowej służby wojskowej, emerytur itp. No i całokształt: mają łatwiej o związki, seks, edukacje, słabości, emocje.

Tak właściwie to ja dzięki internetowi, głownie za pomocą wykopu stałem się bardziej świadomy wielu rzeczy w kontekście brudnych rzeczy jakie dzieją się na świecie. A na pewno szybciej niż nasi rodzice lub dziadkowie w naszym wieku.

#przemyslenia #gownowpis #twitter
  • 6
@formawegla: Bańka informacyjna mówi to coś panu? Jak wrzucisz tweeta krytykującego flipy to zaraz zleci się stado mariuszy fliperów z kieszeniami wypchanymi kasą, z profilowym w garniturku, w opisie "przedsiębiorca", "pomoc młodym" albo coś w tym stylu i Cię zakrzyczą, proste. Nasz finansowo-nieruchomościowy twitter to dosyć małe grono bardzo aktywnych osób, powiedziałbym ze znaczną nadreprezentacją osób które korzystają na obecnej sytuacji.

Ja mało osób śledzę a za bardzo wyważone opinie cenię
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wredny_bombelek: Mnie najbardziej denerwuje to, że osoby, które napisały mi komentarz to nie są przedsiębiorcy, tylko zwykli użytkownicy XD

Czaisz to?
Jeden napisał, że płacze i jak mi się nie podoba, to niech sam sobie kupie ziemie i sprzedam za pare lat drożej, a drugi, że sie popłakałem i jestem zawistny, bo komuś w życiu się powodzi i jestem biedakiem