Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki!
Nawiązując do wpisu https://wykop.pl/wpis/75320213/czesc-wszystkim-wlasnie-przebywam-na-l4-wziete-z-p

Ostatecznie, po L4 z powodu stresu, dostałem rozwiązanie umowy za porozumieniem stron w swoim Januszexie. Dosyć szybko nawinęła się inna oferta, co nie jest łatwe w powiatowym mieście Polski wschodniej. Firma duża i prestiżowa, jednak jest to robota za minimalną krajową, dojazd zajmie mi około 30 min. Nie moja branża, więc jestem kompletnie do przyuczenia. Istnieje perspektywa wzrostu wynagrodzenia i awansów, ale po pół roku próby. Z moich atutów to młody wiek i biegły angielski. Nie mam pewności, czy znajdę coś innego w miarę szybko. Myślicie, że warto podjąć się czegoś takiego? Czy dalej siedzieć i szukać póki jestem na wypowiedzeniu?

#pracbaza #januszex #gownowpis #depresja #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
@The_sophisticated_one: to jest #!$%@? bait? Biegly angielski, a ty pol roku chcesz #!$%@? za minimalna? Szanuj sie czlowieku, bo cos umiesz. Cokolwiek. W lidlu na start placa z tysiac wiecej. Ogarnij sie chlopie i szukaj czegos, a nie wierz w jakas szanse awansu i rozwijania, bo po pol roku ci podniosa pensje o 200 zl i zostaniesz z nia na najblizsze 5 lat, az ci sami podziekuja bo juz bedziesz na
  • Odpowiedz