Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Obsada w HP 9 wyjątkowo nieudana, zwłaszcza ta męska. Bartek Żabi Król udaje twardziela i Don Juana. Często zachowuje się po prostu chamsko.
Kubie wydaje się, że ma powodzenie u dziewczyn, że odbiera od nich sygnały świadczące o zielonym świetle. Reakcja Jessiki na te wywody bezcenna. Zagięła go jak chłopca.
Daniel to kolejny bajkopisarz posiadający rzekomo spore powodzenie u kobiet czego w programie nie widać.
Jędrek też nagina fakty. Twierdzi, że miał świetną randkę z Agą gdy ta opisała tą randkę jako bardzo drętwą. Drętwa jest ta cała ich relacja. Oni do siebie nie pasują. On ma 30 lat i wciąż jest singlem. To chyba nie przypadek.
W tej sytuacji program uratowałaby wymiana co najmniej 3 osób, ale to raczej nie jest możliwe w HP.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@Aprilwine: Bartuś jest chamem i bucem, ale z punktu widzenia programu robi kontent. Taki Antek co wyleciał siedział tylko naburmuszony i smęcił pod nosem, a Żabi Król jaśnieje swoją bucowością.
Co do reszty to ogólnie wydaje mi się, że oni po prostu zostali wyrwani ze swojego naturalnego środowiska i dlatego tak to wygląda. Być może w normalnych grupach taki Kuba czy Daniel faktycznie się wyróżniają, tutaj nie dość, że trafili
  • Odpowiedz
  • 1
@Qbis: Mam nadzieję, że jest tak jak piszesz. Daniel i Kuba to spokojni i ułożeni chłopacy. Niestety w HP 9 na dzień dzisiejszy dziewczyny dla żadnego z nich nie ma. Jednocześnie zaznaczam, że nie uważam, iż zawsze i wszędzie trzeba być do bólu szczerym. Czasami małe kłamstewko jest potrzebne dla zapewnienia sobie świętego spokoju w grupie czy przed kumplami np. kłamstwo co do tego, że było się w związku z
  • Odpowiedz
@Aprilwine: W przeciwieństwie do większości tutaj jestem skłonny bardziej im uwierzyć w ich historie. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że np. dwie pijane typowe Brytyjki o brytyjskiej urodzie mocne 2/10 zaciągnęły nawalonego gdzieś biednego Daniela, który postawił im ze dwa drinki ;-]
  • Odpowiedz
@Aprilwine: a mi sie podoba ekipa, sa dymy, nie ma jeszcze jako takich ukladzikow i MOCNYCH par. Sto razy lepiej sie to oglada niz najbardziej toksyczna poprzednia edycje
  • Odpowiedz