Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie bawią wykopki, które przed wyborami mówiły że nikt nikogo nie będzie rozliczał bo jest taki cichy układ między PiS a PO.

No ale to się skończyło raz na zawsze w momencie gdy PiS postanowił rozwalić ustrój i kraść nie po cichu a przy reflektorach.

Panie Adamie, króciutko z nimi. Żeby już nikt nigdy się nie odważył!
Piekny wiosenny dzień dziś mamy ;)

#polityka #bekazpisu
  • 20
  • Odpowiedz
  • 336
@pawelczixd i ten argument, że PiS nie rozliczył PO i nie wsadzili Tuska do więzienia, to tak będzie tez w drugą stronę.

Z tym, że próbowali, ale zwyczajnie przez 8 lat niczego nie znaleźli (poza wyjątkami jak Nowak)
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie bawią wykopki, które przed wyborami mówiły że nikt nikogo nie będzie rozliczał bo jest taki cichy układ między PiS a PO


@pawelczixd: a dzisiaj płaczą, że komunistyczna gangsterka włamuje się do domów XDD
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie bawią wykopki, które przed wyborami mówiły że nikt nikogo nie będzie rozliczał bo jest taki cichy układ między PiS a PO.


@pawelczixd: bo tak to wyglądało przez wszystkie poprzednie lata, przed wyborami hasła o trybunale stanu, a po wyborach cisza. I tak to się kręciło przez prawie 25 lat
  • Odpowiedz
@pawelczixd: myślę że wielu wyborców "antypisu" również jest zaskoczonych konsekwencją i tempem rozliczeń. Tyle że pozytywnie zaskoczonych.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bumelante tak, ale co innego skala ostatnich 8 lat a co innego jakieś pojedyncze akcje związane z korupcją poprzednich rządów. Tu nie mogło być zmiłuj. Wyborcy by nie wybaczyli.
  • Odpowiedz
nikt nikogo nie będzie rozliczał


@pawelczixd: żaden Kaczyński, Morawiecki, Głapiński, Rydzyk czy inny Sasin nie pójdą siedzieć dopóki będą trzymać z PISem, róbcie screenshoty
  • Odpowiedz
@pawelczixd: No i mamy już w komentarzach, że to "spektakl" itd. xD
Kiepsko oskryptowane są te boty, bo gdyby nikogo nie rozliczali to skrypt byłby dlaczego nie rozliczają.
Niby "spektakl", ale jak TVP zostało zaorane (czy orają jakichś polityków pisowskich) to już nie był spektakl tylko "bezprawne działanie" xD
Nie wie kto to jest architektem tego systemu botów, ale #!$%@? jest
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ja bym taki pewny nie byl co do tej różnicy skali, pamiętaj też że kiedyś rządy miały mniejsze możliwości bo i pieniędzy miały mniej, nie bylo kasy z unii.
Ale co do oczekiwań wyborców to masz rację, lud dostaje to co chciał
  • Odpowiedz