Wpis z mikrobloga

Gołąbki za 70 złotych na Bulwarze Staromiejskim zostały zdetronizowane xD

„Selection” na Wyspie Słodowej nie p….oli się w tańcu, „Gołąbki z łososiem i krewetkami” 112 PLN xDDDD

#jedzenie71 #wroclaw
kyloe - Gołąbki za 70 złotych na Bulwarze Staromiejskim zostały zdetronizowane xD 

„...

źródło: IMG_4709

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Gołąbki z łososiem i krewetkami” 112 PLN xDDDD


@kyloe: 123 PLN, przecież doliczają 10% za serwis, przy tak niskich cenach nie stać ich na godne wynagrodzenie dla obsługi ( )
  • Odpowiedz
@kyloe: gdzie jeszcze ceny owocow morza jestem w stanie jakos zrozumiec, bo bardzo poszly w gore(mimo ze i tak mocno deogo), to fileta z kaczki za stowe z praktycznie zero costowymi dodatkami nie popuszcze :P pomijam juz gowno piwa (ten 1664 to jest sciek w UK kupiwany na kartony) i literowki w menu ;)
  • Odpowiedz
@kyloe: to chyba restauracja z typu tych do których chodzisz próbować nowych smaków a nie się najeść albo dla nowobogackich snobów na kredycie
  • Odpowiedz
  • 9
@Spring90 Patrząc na menu to nie wygląda na taką, raczej na lep na turystów żeby zgarnąć hajs niewielkim kosztem

Edit: Nowobogackich snobów chcących się pokazać - tak ( )
  • Odpowiedz
@kyloe: Pytanie czy ktoś ci każe tam jeść i czy wiesz ile miesięcznie kosztuje wynajem lokalu w takim miejscu?
Dla mnie to za drogo i dlatego tam nigdy nie jadłem ;> Za to nie nie bóldupie na wykopie, bo tak mógłbym o każdej resturacji
  • Odpowiedz
  • 26
@Wynoszony Nikt mi nie każe tam jeść i nie zamierzam. Tak, wiem dokładnie ile kosztuje wynajem takiego lokalu w tamtym miejscu oraz wielu innych miejscach we Wrocławiu, wiem również że ceny w tym menu, nie tylko tych gołąbków, to wielki rip off i robienie sobie żartów z klientów. Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz