Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was wypłacał już przez Binance na polskie konto bankowe większe kwoty np. powyżej 500.000pln lub 1.000.000zł? Czy mieliście jakieś problemy, np. bank zablokował przelew i chciał potwierdzenia legalności czy coś? Jeżeli tak to jak sobie z tym poradziliście?
Pytam na zapas, z góry dzięki za info.
#krypto #kryptowaluty #binance #gielda #bitcoin
  • 24
  • Odpowiedz
@tehacz: na raz nie, ale wyplacam co najmniej raz w miesiacu 100k (czasami wiecej) mogę ci na pw podesłać zeby nie bylo. Wszystko na zen, nigdy żadnego problemu
  • Odpowiedz
@Utylizejszyn: banki w kontekście AML i tak patrzą na wszystkie transakcje dokonane w danym okresie(np. 12 czy 18 miesięcy). Rozbicie jednej dużej na kilka mniejszych nic tu nie da. Aż tacy debile tam nie pracują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@szmaciarzqlaku: I jak się potoczyła dalej sprawa? Pytam ponieważ nie jest dla mnie problemem ta blokada o ile mogę ją normalnie wytłumaczyć, przez ostatnie 2 lata kupowałem krypto, teraz wkrótce sprzedam (mam wszystkie screeny).

@Hokeyz I jak sobie poradziłeś z odblokowaniem?

@hadit dzięki nawet nie wiedziałem, że są takie firmy rzucę okiem - chociaż przyznaje, że chciałbym to zrobić normalnie bo nie mam nic do ukrycia (zapłacę podatek normalnie)

@aversxx odezwę
  • Odpowiedz
@tehacz: telefon do banku na szczescie wystarczyl, ofc od Pani dostałem milion informacji na temat krypto i zebym uwazal i vuala, tak jak wspominalem to byly grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tehacz: wypłaciłem sporą kwotę ok. 2 lat temu. Zero problemów i żadnych pytań - aż byłem zdziwiony. Rozliczenie podatku to też było przy użyciu gotowego formularza na MF w minut.

Pani tylko ze skarbówki zadzwoniła, że podatek solidarnościowy do zapłacenia, a nie zapłaciłem xD
  • Odpowiedz
no właśnie te przeklęte dodatkowe 4%, już się z tym pogodziłem, bo chcę to zrobić 100% legal :(


@tehacz: to nadwyzke zostaw sobie w usdt na gieldzie, sprzedaj za rok
  • Odpowiedz