Wpis z mikrobloga

Jak według was wygląda dziewczyna tylko na raz? Moi rodzice ostatnio stwierdzili, że tak wyglądam i tak się zachowuje. Totalnie mnie to zdziwiło bo nigdy nikt mi tak nie powiedział ani nie dał mi tego odczuć. Jeśli chodzi o ubiór to lubię podkreślić swoją figurę, czasem pomaluje się trochę mocniej, ale nie uważam żeby to było jakieś krzykliwe. Jeśli chodzi o facetów to jestem dosyć nieśmiała, niw podrywam ich ani nie kokietuje. Nigdy nie miałam ons. #ons #tinder #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #szaramyszkadlaanonka #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #ladnapani
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak według was wygląda dziewczyna tylko na raz?


@Britney16: Moim zdaniem ''dziewczyna tylko na raz'' to przede wszystkim kwestia zachowania nie wyglądu, ale jak miałbym już określić to przeciętna laska stereotypowa na raz obecnie skończyła g---o kierunek studiow typu psychologia, obronność czegoś tam lub jest na takich studiach aktualnie, ma kolczyk w nosie, tatuaży dużo, często też takie laski lubią solarium, ale w mniej ordynarnej wersji, noszą jakieś takie dłuższe
  • Odpowiedz
@Britney16: Ewentualnie jeśli chodzi o sam wygląd też jest trochę młodsza wersja typu modne wyzywające ubrania, mam 15-17 lat i chodzę w stringach nad spodniami, kolarki z push-up, top wielkości stanika.
  • Odpowiedz