Wpis z mikrobloga

Jak według was wygląda dziewczyna tylko na raz? Moi rodzice ostatnio stwierdzili, że tak wyglądam i tak się zachowuje. Totalnie mnie to zdziwiło bo nigdy nikt mi tak nie powiedział ani nie dał mi tego odczuć. Jeśli chodzi o ubiór to lubię podkreślić swoją figurę, czasem pomaluje się trochę mocniej, ale nie uważam żeby to było jakieś krzykliwe. Jeśli chodzi o facetów to jestem dosyć nieśmiała, niw podrywam ich ani nie kokietuje. Nigdy nie miałam ons. #ons #tinder #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #szaramyszkadlaanonka #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #ladnapani
  • 11
Jak według was wygląda dziewczyna tylko na raz?


@Britney16: Moim zdaniem ''dziewczyna tylko na raz'' to przede wszystkim kwestia zachowania nie wyglądu, ale jak miałbym już określić to przeciętna laska stereotypowa na raz obecnie skończyła gówno kierunek studiow typu psychologia, obronność czegoś tam lub jest na takich studiach aktualnie, ma kolczyk w nosie, tatuaży dużo, często też takie laski lubią solarium, ale w mniej ordynarnej wersji, noszą jakieś takie dłuższe spódnice
@Britney16: Ewentualnie jeśli chodzi o sam wygląd też jest trochę młodsza wersja typu modne wyzywające ubrania, mam 15-17 lat i chodzę w stringach nad spodniami, kolarki z push-up, top wielkości stanika.