Wpis z mikrobloga

  • 4
@Kopytnik_1: one wszystkie zwiazek postrzegaja tylko w kategoriach co mozna zyskac i czy sie bedzie oplacac. Jak rasowy pasozyt. Jak sie pojawia lepsza opcja pasozytowania na horyzoncie to mowia elo i ida gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@JulianGangol mówisz tak bo nie byłeś nigdy z facetem 😆

Ile to ja słyszałam historii jak faceci kłamią i manipulują byle by zaruchać....

Albo jak wielu facetów chce ślub, dzieci ale też intercyze bo przecież jego wypłata jest jego a jak kobieta ląduje w ciąży potem na L4, macierzyński to już jej straty. Potem zdziwienie, że kobiety nie chcą dzieci rodzic (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@elena-mary: nie chca rodzic dzieci bo sa samolubnymi bulwami. Po co jakas rodzina jak mozna chlac do upadlego na wiecznych imprezach i do tego oczywiscie tysiace podrozy najlepiej na koszt gacha i krecenie dupa na tik toku i wypinanie sie na instagramku zeby kolezaneczki zazdroscily. Jeszcze zapomnialas powiedziec, ze kobiety nie rodza bo nie ma aborcji to tez staly argument. I tez w obecnym swiecie wzialbym intercyze poniewaz 90% rozwodow inicjuja
  • Odpowiedz
zeby mi kradla polowe majatku


@JulianGangol: tak bo wy wszyscy to paniska jesteście z ogromnymi majątkami. Jakbyś się dedukował chociaż trochę a nie powtarzał wykopkowe teksty to byś wiedział, że majątek nabyty przed ślubem pozostaje majątkiem osobistym i nawet jak się dostanie potem spadek czy działkę od rodziców to też zostaje majątkiem osobistym.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: no oczywiście tylko po co potem wchodzić w związki i się żenić jak tylko każdy wylicza moje-twoje :P excel do rozliczania się z zakupów byle by nie wyszło, że jegomość zapłacił za dużo za jedzenie ::P
  • Odpowiedz
  • 0
@elena-mary: akurat w kwestii placenia za zarcie chocby na randkach to akurat swinie maja zawsze z tym problem. Niby wielkie feministki za rownouprawnieniem a pozniej tylko patrza jak tu sie za darmo ochlac i ozrec na krzywy ryj xD
  • Odpowiedz