Wpis z mikrobloga

74 544 + 100 = 74 644

Poza umówieniem się z @AlteredState nie ma takiej siły, która mnie wyciągnie z wyra w weekend o 7:30 i wsadzi na rower w pizgawice w 5 stopni, z prognozami deszczów i jeszcze z bolącymi plecami (bom stary dziad to ciągle coś boly). No ale umówieni, to zjadłem pół bochenka chleba z dżemorem, zalałem cukier w bidony i pojechałem na spotkanie z Alteredem i dwoma ujebowymi kwadratami 50km dalej. Na tym polega odpowiedzialność (i nawet plecy mnie #!$%@?ą, chociaż nie spałem w rurze).

Powrót niestety pod wiatr, 40km #wmordewind - na otwartych przestrzeniach Garmin pokazywał 7m/s. Do tego serwisówka S5 którą jechałem z tej strony S-ki pierwszy raz, okazała się #!$%@? pumptrackiem, jakiś #!$%@? to wymyślił. Przez 10 czy 15km chyba nie było kawałka płaskiego, podczas gdy równoległa droga z drugiej strony trzyma poziom, tak samo jak ekspresówka sama w sobie. Z resztą 600m na 100km w górę w płaskopolsce to nie jest taka oczywista oczywistość. Jakoś się dokulałem do domu, chociaż ostatnie kilometry to obraz nędzy i rozpaczy. To moje najwcześniejsze Gran Fondo w karierze (czyli jednocześnie takie z najsłabszą formą), więc letko nie było.

-----------------------------

#kwadraty

Max square: 23x23 (-)
Max cluster: 886 (+11)
Total tiles: 2729 (+2)

Oba kwadraty to po ok. 2km szutru, który w lato byłby słabo przejezdny i pewnie zostałby przetuptany, a tak to chociaż udało się nie zsiąść z roweru. Ten lepszy na obrazku. Generalnie w promieniu 50km od Bydgoszczy (szczególnie na północ) to raczej niewiele jest kwadratów które mają asfalt i ich nie zaliczyłem, siłą rzeczy same ujeby już.

PS. @AlteredState dziękówka za motywacja i za herbatę!

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km (1. w sezonie, 40. w karierze)

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 74 544 + 100 = 74 644

Poza umówieniem się z @AlteredState nie ma takiej...

źródło: VZMty6VY-misvOEwh_vQX1Ewwj4lurObnsZnVDUpZrI-2048x1155

Pobierz
  • 2
Do tego serwisówka S5 którą jechałem z tej strony S-ki pierwszy raz, okazała się #!$%@? pumptrackiem, jakiś #!$%@? to wymyślił. Przez 10 czy 15km chyba nie było kawałka płaskiego, podczas gdy równoległa droga z drugiej strony trzyma poziom, tak samo jak ekspresówka sama w sobie.


@cult_of_luna: a widzisz, to trzeba sie dokształcić troche - oni zrobili to specjalnie z myślą o nas, wybierasz sobie stopień bomby, albo pod wiatr, albo pod