Wpis z mikrobloga

@Rad-X Mazurek Pisowski podejrzewam, że nawet nie oglądał tych komisji. Obejrzał początek z Karakanem, który faktycznie był żałosny i źle prowadzony przez Srokę, ale później rolę sie odwróciły. Zaoraniem nazywa wyzywanie od członków i wytykanie naleśnikarni. Stanowski porównuje Kaczyńskiego do Barcelony przeciwko Odrze Opole XDDd

I pod kazdym ich filmikiem wysyp pisowskich trolli, ten kanal lepiej spełnia swoją rolę niz TvRepublika
@Rad-X jakim cudem dałeś radę to oglądać przez cały dzień? Możesz nie pamiętac, ale jak była 1 komisja to ludzie serio to oglądali cały dzień co dzień. Prowadzącemu chodziło o to że w porównaniu do tamtego to co teraz jest jest nudne.
No i nikomu nie udowodnili że sprzedawał wizy to właśnie tak jest jak są nudy to ludzie nie oglądają i jakieś głupoty wymyślają
  • 6
nie oglądałem komisji, ogólnie to nie oglądam tv, za to oglądam codziennie, w pracy osoby które oglądają TVN, dla pocieszenia powiem, że według nich, na komisji prezes, to był dziadzia, który nie potrafi się wysłowić


@huncwot_: kolejny erudyta "gówno wiem, gówno widziałem, ale się wypowiem".

Ten sam gościu przyznał że chciał sprowadzić MILION imigrantów bo związek sadowników polskich mu tak doradził
@Rad-X: ojej, nawet "chciał"
Radzio Sikorski chciał uzależnić nas od ruskiej elektrowni w Kaliningradzie, która nawet do dziś nie powstała ale na to można machnąć ręką, bo tylko chciał, więc nic z tego nie wyszło
@Rad-X: tym, że wykopy robią teorie spiskowe na temat tego, że Kaczyński to człowiek Kremla, gdzie jest do #!$%@? dowodów, co w tym temacie robili idole wykopu
  • 2
@Rad-X: tym, że wykopy robią teorie spiskowe na temat tego, że Kaczyński to człowiek Kremla, gdzie jest do #!$%@? dowodów, co w tym temacie robili idole wykopu


@huncwot_: dobra, dalej gadasz od rzeczy, lecisz na czarną. Sam sprowadziłeś wątek kremla i znim dyskutujesz że inni narzucają xD
O #!$%@?, pierwszy raz odpaliłem coś z kanału zero. Co to jest studio jajo czy jaki #!$%@?? Przecież to jest takie nieśmieszne i wymuszone bezbectwo, że to głowa mała. To nawet nie jest sebix style, tylko typowe grażynkowe gówno xDD


@SzejdiSlimSzejdi:

Są odcinki lepsze czy gorsze ale generalnie poziom raczej na plus. Lepiej obejrzeć więcej niż jeden odcinek żeby wyrobić sobie zdanie.
Są odcinki lepsze czy gorsze ale generalnie poziom raczej na plus.


@falden:

Kanał zero to zdecydowanie pozytywna perełka w naszym szambie dziennikarskim.


@wAr1948: Perełką jest dziennikarstwa ma być próba trywializowania tego co pokazują komisje śledcze? Ja wiem, że dla niektórych teksty o naleśniku wystarczą, żeby stwierdzić, że wykorzystywania państwa do bogacenia się, nadużycia władzy, układ na wzór mafijny czy zastraszanie ludzi itd, to luz blues, ale dla całej reszty społeczeństwa