Wpis z mikrobloga

#mazurek wczoraj w #kanalzero stwierdził że poza tym że Kaczyński zaorał komisje, to wszystkie inne są po prostu... nudne

I to w tym samym tygodniu gdy zaorali Sobonia, a Pisowskiemu ministrowi udowodnili że sprzedawał wizy i kłamał na komisji xD

#sejm #polityka
Rad-X - #mazurek wczoraj w #kanalzero stwierdził że poza tym że Kaczyński zaorał komi...

źródło: hqdefault

Pobierz
Rad-X - #mazurek wczoraj w #kanalzero stwierdził że poza tym że Kaczyński zaorał komi...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X Mazurek Pisowski podejrzewam, że nawet nie oglądał tych komisji. Obejrzał początek z Karakanem, który faktycznie był żałosny i źle prowadzony przez Srokę, ale później rolę sie odwróciły. Zaoraniem nazywa wyzywanie od członków i wytykanie naleśnikarni. Stanowski porównuje Kaczyńskiego do Barcelony przeciwko Odrze Opole XDDd

I pod kazdym ich filmikiem wysyp pisowskich trolli, ten kanal lepiej spełnia swoją rolę niz TvRepublika
  • Odpowiedz
@Rad-X: Stanowski i Mazurek oboje są edgy dziennikarzami. Oboje nigdy nie dbali o jakąś prawdę, a najwyżej o szturchanie rozmówcy i doszukiwaniu się afery na siłę.

To, że komisje coś tam sobie odkryją nie ma dla nich najmniejszego znaczenia.
  • Odpowiedz
@Rad-X: Oo gruby klip, a totalnie mnie ominął. A argumentacja, że sprzedał nieruchomość, żeby kupić q7 za pół miliona ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Szczerze, to nie znam nikogo, kto by sprzedawał nierucha, żeby tę kasę przepalić na furę - a trochę ludzi co siedzą w nieruchach znam :D
  • Odpowiedz
@Rad-X: O #!$%@?, pierwszy raz odpaliłem coś z kanału zero. Co to jest studio jajo czy jaki #!$%@?? Przecież to jest takie nieśmieszne i wymuszone bezbectwo, że to głowa mała. To nawet nie jest sebix style, tylko typowe grażynkowe gówno xDD
  • Odpowiedz
@Rad-X jakim cudem dałeś radę to oglądać przez cały dzień? Możesz nie pamiętac, ale jak była 1 komisja to ludzie serio to oglądali cały dzień co dzień. Prowadzącemu chodziło o to że w porównaniu do tamtego to co teraz jest jest nudne.
No i nikomu nie udowodnili że sprzedawał wizy to właśnie tak jest jak są nudy to ludzie nie oglądają i jakieś głupoty wymyślają
  • Odpowiedz
  • 6
nie oglądałem komisji, ogólnie to nie oglądam tv, za to oglądam codziennie, w pracy osoby które oglądają TVN, dla pocieszenia powiem, że według nich, na komisji prezes, to był dziadzia, który nie potrafi się wysłowić


@huncwot_: kolejny erudyta "gówno wiem, gówno widziałem, ale się wypowiem".

Ten sam gościu przyznał że chciał sprowadzić MILION imigrantów bo związek sadowników polskich mu tak doradził
  • Odpowiedz
@Rad-X: ojej, nawet "chciał"
Radzio Sikorski chciał uzależnić nas od ruskiej elektrowni w Kaliningradzie, która nawet do dziś nie powstała ale na to można machnąć ręką, bo tylko chciał, więc nic z tego nie wyszło
  • Odpowiedz
  • 2
@huncwot_: widać że #!$%@? od rzeczy opanowałeś do perfekcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że potrafisz wytłumaczyć co ten Królewiec ma wspólnego z otwieraniem granicy lub z którąkolwiek komisją?
  • Odpowiedz
@Rad-X: tym, że wykopy robią teorie spiskowe na temat tego, że Kaczyński to człowiek Kremla, gdzie jest do #!$%@? dowodów, co w tym temacie robili idole wykopu
  • Odpowiedz
  • 2
@Rad-X: tym, że wykopy robią teorie spiskowe na temat tego, że Kaczyński to człowiek Kremla, gdzie jest do #!$%@? dowodów, co w tym temacie robili idole wykopu


@huncwot_: dobra, dalej gadasz od rzeczy, lecisz na czarną. Sam sprowadziłeś wątek kremla i znim dyskutujesz że inni narzucają xD
  • Odpowiedz
@Rad-X: Nie mniej do niego pretensji, huncwot to partyjny zadaniowiec - dostał od oficera prowadzącego wytyczne na ten tydzień by 1) #!$%@?ć o powiązaniach Tuska z Kremlem i 2) bronić Glapy więc się z tego wywiązuje. Człowiek musi zarobić na chleb XD
  • Odpowiedz
O #!$%@?, pierwszy raz odpaliłem coś z kanału zero. Co to jest studio jajo czy jaki #!$%@?? Przecież to jest takie nieśmieszne i wymuszone bezbectwo, że to głowa mała. To nawet nie jest sebix style, tylko typowe grażynkowe gówno xDD


@SzejdiSlimSzejdi:

Są odcinki lepsze czy gorsze ale generalnie poziom raczej na plus. Lepiej obejrzeć więcej niż jeden odcinek żeby wyrobić sobie zdanie.
  • Odpowiedz