Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: Mnie też wrzucił, choć nic takiego do niego nie napisałem xD

Musi go bardzo dupa piec, bo uslyszal że to z nim może jest problem jeśli co chwila ktoś mu miga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kimunyest95: W sumie dobry pomysł. Miernot drogowych jest tam co nie miara.

Tylko najpierw chce wsadzić kij w mrowisko ale to jak wrócę do domu.

Ale będzie gownoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@kimunyest95 @cwlmod ten temat pojawia się raz na tydzień xD święty nie jestem i czasami depne gaz w podłogę na autostradzie, ale po ponad 10 latach i setkach tysięcy nie powiem, że nie umiem jeździć. Jak jadę swoją astra 1.6, a na lewym mam 300 konnego merola to potrafię ocenić czy gość jedzie 120 czy 220 i nie #!$%@? się na lewy jak wiem, że go zamule. Dziwntm trafem mi nikt nigdy
@zielony_goblin Ja rzadko jadę powoli na eskach ale nawet jak zapieprzam to mi nikt nie zajedzą drogi, przewiduje takie manewry miernych kierowców i daje im czas i miejsce by zacząć wyprzedzanie.

Jak jadę wolniej i wyprzedzam to też wymierzam tak, żeby nikomu nie wadzić.

Ale miernoty drogowe jeździć nie potrafi, ale najgłośniej krzyczą xD

Najlepsze jest to że w ich mózgach jest tylko jedno skojarzenie - prędkość, więc postulują te fotoradary wszędzie.
  • 0
@cwlmod dokładnie. Raz w życiu dostałem mandat za prędkość, 1k i 11 pkt, 94 na 50 km/h. No debil, w mieście #!$%@? prawie 100. No właśnie nie ( ͡º ͜ʖ͡º) teren "niezabudowany", jakiś las przede mną, kilka domów przy drodze, pierwsza myśl to niezabudowany to przecież logiczne. Przede mną jakiś gość jedzie nie wiem z 70 może 80? A ja na motocyklu 125cc xD maneta do oporu
@zielony_goblin Ja mam oczekujący mandat za 77/50 na wjeździe do Łodzi. Okazuje się że droga wjazdowa na dystansie 10km jest terenem zabudowanym pomimo, że wiedzie przez las i rozporządzenie JASNO wskazuje że takie miejsca terenem być nie mogą xD
  • 0
@cwlmod w oczach wykopków jesteś piratem drogowym xD 11 lat B, rok na moto + teraz robię prawko, a moje jedyne mandaty to za przerysowanie kogoś na parkingu, ale jesteś piratem bo lecisz 150-160 na autostradzie jeżeli pozwala ci na to auto ( ͡º ͜ʖ͡º) aczkolwiek ja tak do 120 bo powyżej to mam wir w baku, nim nie zagazuje auta to staram się jeździć jak dziad
@zielony_goblin: Oczywiście że tak. Przecież jeden limit prędkości dla sportowych aut, gruzów ledwo przechodzących przeglądy i załadowanych busów, ma bardzo duży sens( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zielony_goblin: Jest najnowszy wysryw nasze miernoty drogowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najbardziej fascynuje mnie to że w tych komentarzach retoryka jest: jak mi ktoś wyjedzie przed maskę to jest #!$%@? bo stwarza zagrożenie i łamie przepisy, ale jak ktoś #!$%@? ponad ograniczenie (i łamie przepisy) i dojeżdża na 5m (i stwarza zagrożeni) to już git. „Cioty, biedaki, kierowcy bez umiejętności” #!$%@?ć na prawy xD już nawet nie
@cwlmod ten sam cyrk jest średnio co tydzień, no niestety. Wiesz, nie uważam siebie za jakiegoś super uber bezpiecznego kierowcę bo jak mam okazję to przybutuje, ale nie jeżdżę od wczoraj i z czystym sumieniem mówię, że potrafię jeździć i też nie mówię o jeździe po prostej bo różne sytuacje się zdarzały (od zwierząt, po poślizg czy dzbanów na drodze), na pewno swoje już wyjedzilem, a też swego czasu jeździłem sporo (po
@zielony_goblin Ci co pytają to akurat są pewnie początkującymi i szukają wiedzy.

Miernoty drogowe z tamtego wątku nie mają wiedzy ani umiejętności ale mają bardzo wysokie mniemanie o sobie i pouczają innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod gosc #!$%@? się na lewy mając te 100-110 max i NIE WIECEJ BO PRZEPISY. No debil. Jak kogoś wyprzedzam na autostradzie to #!$%@? do pieca ile się da, a jak widzę że ktoś za mną na lewym leci szybciej to mu zjeżdżam. Na mnie nigdy nikt nie mruga bo nawet jak mam ten prawy zajęty, a ktoś się zbliża to wrzucam kierunek by wiedział, że zaraz mu zjadę, a nie będę
@zielony_goblin: Właśnie dojechałem do domu w Wawie z Kraka.

Droga prawie pusta. Ruchu minimalny.

Wyjazd 19:05. Według Google podróż miała zająć 3:02

No i zajęła mi 3:09 minut….. z 37 minutową przerwa w KFC bo była kolejka xD

30 minut oszczędności bez żadnego ryzyka. Miernota @Andrzej2035 jeszcze by był w trasie albo zawinąłby się na drzewie xD