Wpis z mikrobloga

@Kopyto96: Trzaskowski miał już wcześniej ustalone spotkanie zanim mu Stanowski zaproszenie wysłał. Trzeba pamiętać, że to Prezydent Warszawy a nie jakiś zwykły poseł i czasami nie może odmówić wcześniej ustalonego spotkania tak jak zwykły poseł lub polityk
  • Odpowiedz
Trzaskowski miał już wcześniej ustalone spotkanie zanim mu Stanowski zaproszenie wysłał. Trzeba pamiętać, że to Prezydent Warszawy a nie jakiś zwykły poseł i czasami nie może odmówić wcześniej ustalonego spotkania tak jak zwykły poseł lub polityk


@#!$%@?: po prostu mu się nie opłacało na nią przychodzić, bo nic na niej nie zyskuje a ma wszystko do stracenia. Wiadomo, że się do tego nie przyzna, bo jest politykiem i ma swoich doradców.
  • Odpowiedz
  • 4
@Kopyto96: Stanowski gdy było źle w pisie, gdy zbliżały się tematy wyborów milczał i robił temat zastępczy JANOSZEK a teraz bardzo mocne zainteresowanie obecną opozycją, na dzień dobry wywiad z Dudą, każdy pisowiec wrzucał fotki jak ogląda program zero - od Obajtka po Morawieckiego

śmierdzi z daleka
  • Odpowiedz
@eSUBA94: gdyby Stanowdkiemu zależało na tym by brał w debacie udział Trzaskowski to by pod niego zrobił w odpowiednim dniu co trzeba. A tak to wiedział, że Rafał nie przyjdzie. Ciekawe czy Dudę też przed faktem dokonanym postawił?!
  • Odpowiedz
@revoolution @eSUBA94 Przypominacie mi pisowców winiących za wszystko Tuska, Niemców i węszącym wszędzie spiski. Tylko wasza bańka jest po drugiej stronie barykady.

Co do Trzaska to przypominam, że na debatę do didaskaliów też nie przyszedł.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Stan_Zapalny z tym że nie jestem fanatykiem PO ale rozwala mnie myślenie pisowców, wystarczy że Tusk albo Trzaskowski nie wiem pojedzie na narty DO NIEMIEC i już afera
  • Odpowiedz
Trzaskowski miał już wcześniej ustalone spotkanie zanim mu Stanowski zaproszenie wysłał. Trzeba pamiętać, że to Prezydent Warszawy a nie jakiś zwykły poseł i czasami nie może odmówić wcześniej ustalonego spotkania tak jak zwykły poseł lub polityk


@#!$%@?: xddddddddddddddddddd
Przecież jakby powiedział Stanowskiemu, że w sobotę nie może, ale w niedzielę/poniedziałek/wtorek spokojnie może przyjść, to by ustalili inny dogodny termin. On po prostu nie chciał przyjść bo się zesrał że strachu.

Całkiem przypadkiem nigdy nie ma czasu na debatę.
Matpiotr - >Trzaskowski miał już wcześniej ustalone spotkanie zanim mu Stanowski zapr...

źródło: 1000013248-01

Pobierz
  • Odpowiedz
Wygraną bez debat ma w kieszeni, a uczestnictwo w debatach może spowodować że powie coś głupiego, i tylko straci


@Matpiotr: Czyli jest na tyle inteligentny by tego błędu nie popełnić. Tylko głupi by zrobił inaczej
  • Odpowiedz