Wpis z mikrobloga

Czy wasze problemy/#!$%@? postępuje czy jest na stabilnym poziomie? Mam wrażenie, że cofam się w rozwoju i nie potrafię tego zatrzymać.Czuję, że jestem coraz większą idiotką.
Przez lata samotności, izolacji, chorowania, problemów emocjonalnych i złych akcji z innymi coraz mniej rozumiem relację i coraz bardziej wycofuje się z kontaktów społecznych. Zamiast szukać kontaktu z ludzmi w realu wolę wykop. To idiotyczne, ale czuję się na wykopie bezpieczna XD

#depresja #dwubiegunowka #zalesie ##!$%@?
  • 10
Zamiast szukać kontaktu z ludzmi w realu wolę wykop.


@Ana77 ja też, od zawsze lubiłam przesiadywać na różnych społecznościach internetowych, ale ostatnio to w sumie nie czuję wcale potrzeby interakcji z ludźmi na żywo, a po przebywaniu z ludźmi 8h w pracy czuję silną potrzebę odpoczynku w samotności, pewnie mam jakiś autyzm wysoko funkcjonujący, ale i don't care
@Ana77 no wlasnie postepuje z coraz wieksza predkoscia, po latach niepowodzen w kwestii jakichkolwiek relacji miedzyludzkich przestaje odczuwac jakakolwiek potrzebe kontaktu z ludzmi na zywo tymbardziej ze w kazdym miejscu mnie odtracaja jak tylko wyczuja jakakolwiek slabosc. Ten gatunek jest obrzydliwy i chyba nie chce miec juz z nim nic wspolnego po latach krzywd doznanych ze strony ludzi co tylko wpedza mnie w coraz gorsza karuzele #!$%@? ale szkody zostaly poczynione i