Wpis z mikrobloga

@Moseva:
To się ekologia nazywa i wara mi od moich lekko poprzecieranych koszulek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I ja nie mam 30 koszulek, mam dwie, trzy takie same. Tak samo spodnie, dwie pary takich samych na co dzień i jedne "wyjściowe". Stać mnie na dużo więcej, ale mam to w dupie! Jest ekologicznie i ekonomicznie.
Na rowerze pozwalam sobie trochę na więcej ekstrawagancji i rozrzutności, no ale
@Moseva: Tutaj to norma. Jak tam czytam te wpisy i komentarze, to mam wrażenie że przeciętny wykopek chodzi ubrany jak żul (pachnie pewnie podobnie, bo perfumy to zbędny wydatek a brak kąpieli jest męski i eko). Jednocześnie nasza wspaniała postać jest pełna jadu w stosunku do kobiet, bo te nawet kijem nie chcą go dotknąć. Oczywiście bycie niechlujnym skąpcem tutaj to postawa godna naśladowania dlatego wszyscy się nakręcają, że są super
@Moseva:

Czemu chłopy tak jojczą jak trzeba starą babe wyrzucić.


Zmechacona, nadruku nie widać, ma nawet dwie małe dziury.


NIE NO DOBRA JEST JESZCZE PRZECIEŻ

WYGODNA

LUBIĘ JOM

TO BENDE PO DOMU Z NIA SIE NOSIĆ


#!$%@? masz 30 doskonałej jakości, nowych bab(,)()
@Theo_Y: Właśnie chciałem to pisać, ile razy miałem że gdzieś coś zahaczyłem przy robieniu czegoś i koszulka się rozdarła, szkoda by było nowej koszulki dodatkowo skąd mam wiedzieć, że przy robieniu czegoś nie uwalę jej na amen, więc wtedy też idealne się nadaje stara koszulka xD
@Jerryjeremi: jedno nie wyklucza drugiego. Można kupić nowe koszulki do typowego outgoing outfit, na wyjścia do ludzi itd., a można tez mieć ciuchy typowo do domu, nie trzeba ich przecież wyrzucać tylko wykorzystać do końca.
@Moseva: ja jak chodze na boks to w szatni jest czesto za duzo ludzi, zeby sie myc tam na miejscu po treningu, wiec czesto zakladam stare porwane koszulki, takie co maja po kilka-kilkanascie dziur (duzych), zeby nie musiec na spocone cialo zakladac ladniejszych i ich prac po 20 minutach noszenia bo sie szybko spiora. wiec takie łachy sie przydaja zdecydowanie
@Moseva:

Czemu chłopy tak jojczą jak trzeba starą koszulkę wyrzucić

Ja nie tylko ciuchy ale i sprzęt np telefon używam do momentu jak już się #!$%@? totalnie. Jestem nauczony, że jak się coś ma to się to szanuje i używa dopóki używać się da.
Oczywiście wykopki dziś bronią obdartusa, a jutro pod innym wpisem będą pisać, że jak baba popyla w wyciągniętym dresie po domu to jest kocmołuchem i sama sobie winna, że chuop ją zdradza( ͡º ͜ʖ͡º) piekło mężczyzn(ʘʘ)