Wpis z mikrobloga

@McAbra: uderzaj do allegro
najlepiej drogą telefoniczną

mi się udało tak jednego delikwetna udupić za fałszywkę którą mi wysłał
produkt kompletnie się nie zgadzał z opisem

nalegał abym zmienił ocene z negatywnej na pozytywną i pisał do mnie z drugiego konta XD

przedstawiłem całą sytuacje allegro wraz ze screenami na mailu , zweryfikowali i gościa zablokowali :)
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@kzk87 "Zwrot został wykonany przez allegro" nie jest to podawanie się za domyślny komunikat allegro? Zwrotu żadnego nie dostałem
  • Odpowiedz
@McAbra gosc napisał że zwrot został wykonany przez allegro. Jak mógł inaczej to napisać skoro rzeczywiście jest tak że sprzedawca klika tylko „zwróć” a to allegro oddaje kasę za pomoca tej metody której użyto przy płatności? Poza tym jest podpis nazwy jego sklepu. Przestań szukać afery
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 5
@kzk87 najpierw napisał że zrobił zwrot, a potem innym mailem wysyła dane do wspoldzielnego konta z gamepass zamiast kodu. Według ciebie to jest szukanie afery czy oszustwo?
  • Odpowiedz
@McAbra ja rok temu kupiłam od typa pościel w marcu, czekałam z 2 tygodnie na jakąkolwiek zmianę statusu, napisałam do niego a on mi czy mogę poczekać na wysyłkę do połowy maja XD. Nawet z nim nie rozmawiałam. Od razu zgłosiłam do allegro i szybko zwrócili pieniądze, a jemu zablokowali konto. I bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
  • 30
@McAbra nie wiem jak inne opisane przez ciebie rzeczy, ale na obrazku którym wysłałeś ja też nic nie widzę.

To jest normalne, zdanie które można napisać a nie "podszywanie się". Nawet powiem wiecej, sam dostawałem podobnie sformułowane zdania niejednokrotnie.

Oczywiście gośc dalej może być oszustem ja sie odnoszę tylko do zdjęcia.
  • Odpowiedz
@McAbra: nie dostałeś ani maila z potwierdzeniem zwrotu ani zwrotu bo gość ma 0 zł na koncie Allegro. Musisz poczekać aż ktoś inny coś od niego kupi, co doładuje mu saldo sprzedawcy na allegro, potem system musi połączyć fakty i dopiero pójdzie zwrot. Sprzedawca klikął "Zwróć kase" na swoim Allegro dlatego napisał "wykonany przez allegro", ale Allegro ci tego nie powie dopóki nie będzie miało z czego wypłacić ci zwrotu.
  • Odpowiedz