Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co robicie z nieudaną randką z tindera?
Niestety, ale dałam kontakt na messenger.

Nie chce być niemiła, ale facet chyba nie ogarnął, że randka była porażką i nie zaklikało. Nawet się nie pocałowaliśmy, nie mówiąc już o pójściu dalej xd
Nie chce być niemiła, ale może powinnam, bo facet chyba nawet podrasował swoje foto xd
W każdym razie cały czas do mnie pisze.

#tinder #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
  • 42
@mirko_anonim: napisz jak normalny rozumny człowiek, "Dzięki za miłe spotkanie, ale z mojej strony to nie to.", a nie przeciągasz to nie wiadomo po co.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja na randkach karcę chłopaków gdy próbują pocałować, przytulić albo ciągnąć do łózka w pierwszym roku znajomości i wyzywam ich od uprzedmiotawiających, więc sorry ale mogą później na ciebie trafić już tacy naprawieni xD i nie robią tego co myślisz że trzeba robić


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: oj biedna, nie chcesz być niemiła i nie wiesz co napisać? Pewnie już próbowałaś ultra miłych technik typu odpisywanie, ale kręcenie że nie będziesz miała czasu, aż sam się tobą znudzi? Może też odpisywanie, ale tylko gównem typu "aha", "mhm", "ok"? To na pewno milsze niż napisanie "dzięki za spotkanie, ale nie czuję kontynuowania znajomości. Trzymaj się, hej :)"
  • Odpowiedz
Nie chce być niemiła, ale może powinnam,


@mirko_anonim: Zawsze facetom odpowiadaj jak najjaśniej się da i prosto z mostu.

Coś w stylu:
"Imię> miło było Cię poznać, ale nie jestem zainteresowana kolejnymi spotkaniami." I więcej nie odpisuj
albo bez tego miło jak nie było miło xD
  • Odpowiedz