Wpis z mikrobloga

@riggen: polecam odpuścić sobie kable i kupić coś bezprzewodowego. Z dokanałowych - samsung buds w dowolnej wersji, tanie bo dorzucają do telefonów, nic nie gra zauważalnie lepiej. Z nausznych sprawa się komplikuje, zależy jaki masz budżet. Mam i droższe i tańsze audio, jeżeli masz dobre źródło i dobry kodek jak aptx czy ldac, nie usłyszysz różnicy między słuchawkami bezprzewodowymi a podobnej klasy na kablu. A wygoda i brak #!$%@? się kabla
@lukasz5801 No wybacz jak nie widzisz roznicy miedzy tanim audio a firmami pokroju kef, BW, itd to naprawde smutne. Kazdy wydaje na co chce a roznica miedzy tanim subwooferem a relem i firmami premium jest olbrzymia. Juz sama zmiana kabli z marketowych na chocby melodiki purple rain jest ogromna…
zależy jaki masz budżet


@Plebsmniezmusil: No tak jak ustaliliśmy wyżej, w cenie KPP, bo ja osobiście przymierzam się kupna jakichś nausznych z kablem/bez i sam zasugerowałeś, że jest tyle lepszych konstrukcji dlatego chętnie posłucham, co proponujesz :P
@ReeceWithouterpoon: @yannikto: @ciezki_przypadek: dosłownie teraz siedzę w kossach. Miałem wcześniej kilka razy KSC75 ale za każdym razem urywałem w końcu kabel przy samej słuchawce. Teraz w robocie słucham sobie muzyki w sporta pro bo grają tak samo ale są jakieś bardziej wytrzymałe bo dłużej u mnie wytrzymują.
A z "wiekszych" słuchawek to mnie teraz kuszą AKG 271 bo mają ten bajer z wymiennym kablem a kabel to to co
@matsoc: ja to wiem. Ja sam jestem tym audiofilem z obrazka tylko na razie mnie bylo stac poki co na jedne lepsze sluchawki i w sumie gdyby nie inne wydatki sam bym se dokupil jakiegos lepszego wzmaka sluchawkowego z daciem. Ale w powszechnej swiadomosci "debila sprzetowego" co muzyke slucha na airpodsach to to samo i warto wyodrebnic zwlaszcza ze op uzyl tagu audiovoodoo ktore jest wlasnie o tych bananach co nie
@thewickerman88: kabel wymienny zawsze spoko i jeszcze jak to jakis popularny model i se mozna dokupic gabki jak sie zużyją. I w ten sposob mozna cale wieki korzystac z jednych sluchawek jesli nic sie tam innego nie zadzieje
@Plebsmniezmusil

nausznych sprawa się komplikuje, zależy jaki masz budżet. Mam i droższe i tańsze audio, jeżeli masz dobre źródło i dobry kodek jak aptx czy ldac


Sony WH-1000XM4 (nie XM5 bo droższe i w sumie nieco gorsze) i masz świetne słuchawki do wszystkiego. Świetna jakość dźwięku (choć audiofile się srają, że są trochę bass heavy), świetny ANC, bezprzewodowe, lekkie, bateria trzyma długo.