Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć mam nietypowe wyznanie może mi ktoś doradzi ale nie hejtujcie xD pls
Jestem dziewczyną 22 lata poszukuje partnera na wesele które odbędzie +20km za krk a więc moje pytanie brzmi czy znalazłaby się jakaś dobra duszyczka ktora byłaby w stanie mi potowarzyszyć na weselu lub po prostu dajcie mi jakieś strony gdzie mogłabym kogoś w miarę znaleźć na wesele za każdą odpowiedź będę wdzięczna

#wesele



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem o co chodzi z tymi partnerami na wesele. To jakieś udawanie przed rodziną że jest się w związku?


@Flypho: chodzi o to żeby mieć z kim zatańczyć, miło spędzić czas. Nikt nie udaje że to jakis stały partner czy coś xdd
Ja byłem w taki sposób jako partner na dwóch weselach, na obu świetnie się bawiłem i polecam. Dobry sposób na poznanie się bo nawet raz w liceum
  • Odpowiedz
chodzi o to żeby mieć z kim zatańczyć, miło spędzić czas.


@komakow:
Rozumiem, że na weselu na którym jest mnóstwo znajomych i rodziny nie znajduje się takich osób? Trzeba kogoś obcego z Internetu z braku laku sprowadzić? xD
  • Odpowiedz
@Flypho: Bo rodzina będzie cisnąć bekę prze lata , że stara panna i żaden nie chciał. Nie dość, że na samym weselu dziewucha będzie słyszeć non-stop pytanie 'dlaczego sama?', to przy każdym oglądaniu zdjęć, nagrań będzie określana jako 'ta bez chłopa'.

Wesele to rodzinna szopka.
  • Odpowiedz
@cyk21:
Ja chyba jestem ze zbyt normalnej rodziny, ale u mnie nigdy tak nie było. Straszne to jest, żeby rodzina kogoś gnębiła z powodu braku partnera na weselu.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mieszkam pod Krakowem ale raczej podziękuję, to bardzo dziwne brać obcego chłopa tylko na wesele, żeby go pokazać... no właśnie po co? Czułbym się jak przedmiot, jakiś mebel na obcej wystawie.
  • Odpowiedz
Ja byłem w taki sposób jako partner na dwóch weselach, na obu świetnie się bawiłem i polecam.


@komakow: byłeś na dwóch weselach z całkiem obcymi osobami, które po prostu nie chciały być same czy byłeś z jakimiś znajomymi? Jeśli to pierwsze to jednak trochę dziwne.
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: byl m u obcych ludzi, dziewczynę znałem bo kilka razy się spotkaliśmy przed weselem. A co to przeszkadza że nie znam nikogo z jej rodziny? Od tego mam gębę żeby poznać i się dobrze bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem o co chodzi z tymi partnerami na wesele. To jakieś udawanie przed rodziną że jest się w związku?


@Flypho: Na przyklad zeby miec z kim potanczyc? Szczegolnie gdy bedziesz wsrod znajomych, ktorzy maja swoje polowki. Nie dla kazdego wesele to wylacznie okazja do #!$%@? sie. Sam bylem taka osoba towarzyszaca i tez ja zapraszalem. Tylko zawsze to byl ktos, kogo dobrze znam, z kim wiedzialem, ze bede dobrze
  • Odpowiedz