Wpis z mikrobloga

Jest jakiś darmowa apka do zarządzania projektami? Korzystałem z monday.com w poprzedniej pracy. Miało dużo więcej funkcji niż potrzebuję obecnie. Dwóch użytkowników, może za jakiś czas trzeci. Długi projekt, więc żadne okresy próbne nie wchodzą w grę. W sumie to wystarczy nam arkusz kalkulacyjny i będziemy sobie kolorować komórki, jeśli nie ma nic darmowego. :-)
#zarzadzanieprojektami
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach