Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: o, już platformiane pieski przyszły szczekać xD no tak, koalicja sprawia że nie trzeba spełniać żadnych obietnic, powtarzam, ŻADNYCH!. Od kolejnych wyborów każda partia wyodrębni jednego swojego posła, który założy NOWĄ partię i wejdzie z nim koalicję po wyborach, aby być zwolnionym z każdej jednej swojej obietnicy xD
Powtórzę jeszcze raz, wyborcy PO jak nie plujesz w ryj, to jest chory.
były kolejne wybory? Czy jesteś standardowym konfedepisowcem i przerasta cię pojęcie koalicji?


@Defined: przecież zadałem tobie pytanie, to tez cię przerosło?
12/100 kiedy nie minął nawet jeden dzień ze stu to całkiem dobry wynik, nie uważasz?
  • 1
@Deska_o0: Do wyborów podchodzę pragmatycznie, aby wzmocnić złotówkę i zatrzymać wizję Polski Kaczyńskiego, trzeba było głosować na największą partię opozycyjną. Dodatkowo wygrana KO z PiSem odblokowała KPO, którego beneficjentem będę w niedalekiej przyszłości.

I uspokój się, bo jesteś zbyt agresywny i nadpobudliwy. W twoim wieku to niebezpieczne, jeszcze dostaniesz zawału.
I uspokój się, bo jesteś zbyt agresywny i nadpobudliwy


@Defined: wyjaśnianie tak ordynarnych kłamstw nie ma nic wspólnego z agresją czy nadpobudliwością, mogę ci zdradzić że obchodzisz mnie mniej więcej tyle co menel pod sklepem i masz podobny wpływ na moje samopoczucie, trochę mi ciebie żal, ale to tyle
@Adolf_hit_her: wykopki się ucieszą jak meliniarz straci możliwość ułaskawienia kolegów bandytów i posypią się wyroki, póki co hajs z uni wpadł, inflacja spada, a pozycja na arenie międzynarodowej zaczyna być odbudowywana, niezły start jak na tak szeroką koalicję