Wpis z mikrobloga

Jakie tereny/inwestycje we wro od dewelopera wydają sie najatrakcyjniejsze dla was i ktory dev aktualnie dobry, ktorego omijac? Kępa mieszczańska według mnie spoko, cos innego polecacie? Byłbym zainteresowany jakimś 3pokojowym ~60m2. Ceny no to róznie, ale chciałbym zeby ~15k/m2 to juz byl max
#wroclaw #nieruchomosci
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hfhfhfbrydjdn okej, tam masz na Michalczyka Dom Development. Bardzo porządne budownictwo. Kupilem od nich dwa mieszkania we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Kaufa mają zburzyć w najbliższym czasie i sprzedać działkę deweloperowi. Podobno są jakieś protesty, bo nie będzie gdzie kupować spożywki w okolicy.
  • Odpowiedz
@Hfhfhfbrydjdn: Szczerze, Kępa to centrum, ale ten teren nie jest jak dla mnie przyjemny. Gęsta zabudowa blokami, rzeka to albo strome betonowe nabrzeże albo chaszcze. Podejrzewam że tam jest w ch*j kawalerek pod Airbnb bo rynek blisko.
  • Odpowiedz
@Hfhfhfbrydjdn Odpuść sobie Psie Pole. Najlepsza część Wrocławia, gdzie powstaje najwięcej inwestycji (nie mówię tu o inwestycjach mieszkaniowych) to południe Wrocławia. Z ciekawych miejsc polecam Tarnogaj, Gaj, Wojszyce. Jagodno sobie odpuść.
  • Odpowiedz