Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rodzina #llogikaniebieskichpaskow nie umiem podjąć decyzji. Z jednej strony mogę wrócić do byłej która będzie dobrą żoną i matką, chociaż zbyt mało pewną siebie zrzucając na moje barki całą walkę ze światem. Za to zupełnie chyba godną zaufania. Z drugiej mam nowy prospekt, młodszą 2 lata od niej, trochę hardą ale też bardzo kobiecą, której chyba tak dobrze nie wychowam bo jest ciężka do ujeżdżenia. Za to inteligentną. O dzieciach powiedziała : za 8 lat co dla mnie może być problemem po jestem już dobrze po 30. No i generalnie wiem o niej bardzo mało, nie wiem czy można będzie jej zaufać. Ta znowu białorusinka więc też ja będę musiał ogarniać więcej bo mój kraj. Obydwie oczywiście 6&8 lat młodsze. obydwie 7/10 ale z plusem bo mają cechy które lubie. Z trzeciej strony czuje ogromną presję na stały związek i wydaje sie ze w moich mid 30's mam mało czasu. Ale to samo myślałem jak miałem 29 a od tego czasu sporo dobrych rzeczy sie wydarzyło. Co zrobic jak z nową nie wyjdzie, szukać dalej mając 40 XD?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4