Wpis z mikrobloga

Orange Flex zapowiedział kolejne podwyżki za najtańszy pakiet, w ciągu roku - dwóch z 25zl na 35zl.

Aktualnie mam bez limitu, 30GB neta (z czego wykorzystuję może 10GB), esima i 5G.

Wstępnie się rozejrzałem i:
- esima używam ale nie jest to must have, może go nie być
- 5G tak samo

Heyah ma oferte na kartę za 20zl i to by mi odpowiadało, co prawda brak esima i 5G ale da się przeżyć.
Njumobile oferta za 30zl, z 5G, dodatkowo 3 miesiące za darmo, ale reszta taka sama więc bez szału.

Co do pozostałych operatorów to wszyscy mają pakiety po 30zl, ciężko coś znaleźć taniej. Ewentualnie coś bardziej wyrafinowanego typu #mobilevikings

#orange #orangeflex #play #plus #tmobile #njumobile #heyah #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@exyvL w mibilevikings za 25 zł masz 25GB kumulujące się dopóki doładowujesz.
Jeżeli chodzi o esim to też mają ale w subskrybcji- trochę drożej i więcej GB.
  • Odpowiedz
  • 0
@wash-and-go: nie potrzebuje tylu GB, nie przejadam nawet połowy tego co mam aktualnie
@PANCZLONEK mówisz o tym abonamencie na czas nieokreślony? Ogólnie to od samego początku byłem team na kartę a nie abonament, coś się zmieniło w tym temacie?
@otacon koszt 35zl więc wyszłoby na to samo co aktualnie w Orange Flex. A za 25zl nie mam ani esima ani 5G. To samo miałbym w heyah za 20zl
  • Odpowiedz
@exyvL: https://lajtmobile.pl/ masz abonament za 20zł/msc z 10GB internetu. Możesz też dokupić internet na kartę w cenie: 10zł za 10GB, a za SMS/rozmowy płacić osobno. Czasem wysyłam SMS/MMS i rozmawiam z ludźmi i to opłacalo się o wiele bardziej od tych ofert z wszystkim w cenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@TiREX: co wy macie z tym abonamentem. Chce na kartę albo jak już to abonament na czas nieokreślony, z końcem kolejnego miesiąca chce zmienić sobie operatora to zmieniam a nie czekam rok czasu
@superglacial Byłem tam ponad 10 lat, ale po tym wycieku nie chce tam wkraczać
  • Odpowiedz
  • 0
@PANCZLONEK: chyba najlepszą oferta jak dotąd. Jak ogólnie stabilność sieci? Często są jakieś problemy? Mocno maltretują smsami albo połączeniami w tym abonamencie?

@superglacial Niesmak pozostał, heyah też fajnie wygląda na papierze bo najtańsza spośród wszystkich, ale coś za coś brak 5G oraz esima. Planują wprowadzić którąś opcję czy na razie widmo?
  • Odpowiedz
@exyvL: nic o tym nie wiem. na identycznej (przynajmniej wizualnie) platformie t-mobile odpalił red bull mobile, gdzie dają 5G i esim, więc potencjalnie szansa jest, ale ciężko mówić ze 100-procentową pewnością. regularne pakiety heyah mają esim, ale ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@exyvL i za 84 zł miesięcznie możesz dołączyć sobie All Streaming co zawiera - dodatkowe 10GB internetu, dostęp do Disney+, Dostęp do pakietu Polsat Box Go Plus i dostęp do HBO Max, a to wszystko za 84 zł
  • Odpowiedz