Wpis z mikrobloga

Orange Flex zapowiedział kolejne podwyżki za najtańszy pakiet, w ciągu roku - dwóch z 25zl na 35zl.

Aktualnie mam bez limitu, 30GB neta (z czego wykorzystuję może 10GB), esima i 5G.

Wstępnie się rozejrzałem i:
- esima używam ale nie jest to must have, może go nie być
- 5G tak samo

Heyah ma oferte na kartę za 20zl i to by mi odpowiadało, co prawda brak esima i 5G ale da się przeżyć.
Njumobile oferta za 30zl, z 5G, dodatkowo 3 miesiące za darmo, ale reszta taka sama więc bez szału.

Co do pozostałych operatorów to wszyscy mają pakiety po 30zl, ciężko coś znaleźć taniej. Ewentualnie coś bardziej wyrafinowanego typu #mobilevikings

#orange #orangeflex #play #plus #tmobile #njumobile #heyah #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 23
@exyvL: wybierając nasza ofertę Plush ABO, zgodnie z regulaminem: "W przypadku zawarcia Nowej Umowy w ramach MNP lub MNP z ofert abonamentowych, Abonent otrzyma rabat obniżający abonament do 0 zł na okres od dnia zawarcia umowy
do dnia przeniesienia Numeru docelowego do sieci Plus, nie dłużej jednak niż do końca 12 pełnego Okresu rozliczeniowego, o ile w okresie tym nie wykonał połączenia
głosowego, nie wysłał SMS/MMS lub nie korzystał z transmisji
@exyvL no tylko na czas przeniesienia numeru z innej sieci, jeśli nie korzystasz z tej karty co otrzymasz w Plusie masz 0 zł jak pisze @Specjalista_Plus.

Jak nie chcesz abonamentu to oferta na kartę Nowy Plush - 25 zł miesięcznie masz 10gb internetu i wszystko bez limitu.