Wpis z mikrobloga

#rolnictwo te naród jest tak glupi, ziobro zaskoczenia, że wszystkie władze od lat nas jebią na każdym kroku, niezależnie czy firme, jdg, zus na etacie czy rolników. Skoro każdy kto zaczyna protestować jest jechany, bo jak on śmie, bo mi coś tam blokuje, płaku płaku jak to on może chcieć bronić swoich racji, skoro wcześniej głosował na tą czy inną partie. NO #!$%@? MOŻE. Bo ma takie prawo, mógł przejrzeć na oczy i zrozumieć, że źle zagłosował (nie ma znaczenia już teraz pis po czy kto inny). Oczywiste jest, że za ten burdel odpowiada PIS i że te protesty powinny być dużo wcześniej tak jak na zachodzie. Tylko skoro od ponad 2 miesięcy są protesty to czemu dalej nikt nic nie wynegocjował ani w brukseli ani z ukrainą? skoro tusk miał być tak znaczącym politykiem na arenie międzynarodowej, to niech coś tam załatwi, a nie dają jakieś poprawki w komisjach, czy w europarlamencie, a potem i tak głosują sami przeciwko sobie...
I darujcie sobie to, że pewne normy zawiesili w tym czy w przyszłym roku, tu trzeba cały zielony ład nie tylko odnośnie rolnictwa, ale gospodarki, budowlanki, transportu itd. napisać od nowa i #!$%@?ć te wszystkie ograniczenia, bo dotyczą każdego z was, nie tylko rolników...
#protest
  • 35
  • Odpowiedz
@siodemkaxx mi nie przeaszkadza że coś blokują tylko że np dziś w Krakowie krzyczą o aborcji, wychwalają Barbarę Nowak itd
Jak mam się utożsamiać z takimi ludźmi? Niech się zajmą rolnictwem to może opinia o nich się zmieni.
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: a zdajesz sobie sprawę, że są sprzeczne interesy? Rolnicy to by chcieli sprzedawać zboże po 5 tys. za tonę, a w mieście ludzie mieć chleb po 2 zł w sklepie.
  • Odpowiedz
  • 11
ylko że np dziś w Krakowie krzyczą o aborcji, wychwalają Barbarę Nowak itd

Jak mam się utożsamiać z takimi ludźm


@pawelczixd: to oczywiste, że coraz więcej tych "organizatorów" to zjeby, a nie rolnicy, rzygać mi sie chce jak widze kto tam idzie, bo politycy i różne szury wyczuły, że jest duże poparcie społeczne i media relacjonują w wielu miejscach, więc sie podczepiają, a że spora część co protestuje to debile to
  • Odpowiedz
  • 7
@Rasteris: nie, nie chcieliby sprzedawac po 5k za tone, nie takie są postulaty, zboże potaniało z 1500zł na 600zł, a chleb poszedł w góre o kilkadziesiąt procent w ciągu ostatnich 12 miesięcy, gdzie tu zależność widzisz?
  • Odpowiedz
zboże potaniało z 1500zł na 600zł, a chleb poszedł w góre o kilkadziesiąt procent w ciągu ostatnich 12 miesięcy


@siodemkaxx: Powiesz może w jakiej części na cenę chleba składa się koszt mąki a w jakiej koszt prądu i pracownika?
  • Odpowiedz
  • 0
Powiesz może w jakiej części na cenę chleba składa się koszt mąki a w jakiej koszt prądu i pracownika?


@Mandarex: a co to ma do stwierdzenia " niech będzie tanie zboże to będzie tani chleb"?
  • Odpowiedz