Wpis z mikrobloga

dostep do broni w polsce jest łatwy. Nie chciałbym żeby był łatwiejszy bo te minimalne wymagania odsiewają idiotow i osoby które nigdy nie powinny mieć broni.


@WielkiPowrut88: Taa, pewnie dlatego mamy praktycznie najniższy współczynnik broń per obywatel w całej Europie xD
@wAr1948: Bo Polak nie ma potrzeby posiadania broni, trzeba zmieniać mentalność ludzi a nie przepisy. Pikniki, festyny strzeleckie, popularyzować strzelectwo. Zawody strzeleckie dla szkól itp. No i chciałbym zobaczyć też metodologię tych badań.
nie jest łatwy, trzeba rżnąc głupa i udawać, że jest się sportowcem.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Nie trzeba, do posiadania wystarczy pozwolenie kolekcjonerskie.

Po kiego ubiegając isę o broń i utrzymując ją mam brać udział w jakichś zawodach sportowych?

@FrasierCrane: Żeby budować kulturę posiadania broni, ludzie przy okazji takich spotkań wymieniają się opiniami na tematy broni. Coś co w normalnym kraju przekazał by Ci ojciec.
@Vaclav: Tylko Konfederacja stoi po stronie wolności, no chyba że chodzi o decyzje nad swoim ciałem, to nie xD

dostęp do broni powinien być NORMALNY. A teraz trzeba udawać sportowca-kolekcjonera albo być myśliwym. Powinno być tak że normalnie chcę do obrony osobistej, badania, egzamin i mam papier.


@assninja: Mam znajomych posiadajacych klamki i dla mnie sensownym wymogiem jest, ze jesli kogos interesuje uzywanie broni, to nie bedzie dla niego przeszkoda
dostep do broni w polsce jest łatwy


@WielkiPowrut88: w #!$%@? łatwy xd musisz udawać kolekcjonera i sportowca i jak za prlu robić laskę klubowi sportowemu żeby mieć broń której nawet specjalnie używać nie możesz i nosić bo jedynie przez same niuanse i kruczki prawne, a o automatycznej zapomnij. Ale chcesz przestarzałą bardziej niebezpieczną do obsługi i dla postronnych broń? wal śmiało kupisz w każdym sklepie z czarnoprochowcami xd. A chcesz poużywać?