Wpis z mikrobloga

Ważna sprawa. Nie jakieś tam zboża, podpaski, zaimki.
Broń. Wróg u bram, 'ciekawe' czasy, więc polaryzacja może być jedna. Pro Polska i Pro Rosyjska. Jesteśmy goli, nadzy. Która partia w tej sytuacji wykazuje stanowisko w 100% korzystne dla Polski?
Konfederacja. Tylko. Fakt, nie opinia.

#bron #bronpalna #konfederacja #polityka
Vaclav - Ważna sprawa. Nie jakieś tam zboża, podpaski, zaimki.
Broń. Wróg u bram, 'ci...

źródło: temp_file1055493894552584364

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dostep do broni w polsce jest łatwy. Nie chciałbym żeby był łatwiejszy bo te minimalne wymagania odsiewają idiotow i osoby które nigdy nie powinny mieć broni.


@WielkiPowrut88: Taa, pewnie dlatego mamy praktycznie najniższy współczynnik broń per obywatel w całej Europie xD
  • Odpowiedz
@wAr1948: Bo Polak nie ma potrzeby posiadania broni, trzeba zmieniać mentalność ludzi a nie przepisy. Pikniki, festyny strzeleckie, popularyzować strzelectwo. Zawody strzeleckie dla szkól itp. No i chciałbym zobaczyć też metodologię tych badań.
  • Odpowiedz
nie jest łatwy, trzeba rżnąc głupa i udawać, że jest się sportowcem.


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Nie trzeba, do posiadania wystarczy pozwolenie kolekcjonerskie.

Po kiego ubiegając isę o broń i utrzymując ją mam brać udział w jakichś zawodach sportowych?

@FrasierCrane: Żeby budować kulturę posiadania broni, ludzie przy okazji takich spotkań wymieniają się opiniami na tematy broni. Coś co w normalnym kraju przekazał by Ci ojciec.
  • Odpowiedz
@Vaclav: Tylko Konfederacja stoi po stronie wolności, no chyba że chodzi o decyzje nad swoim ciałem, to nie xD

dostęp do broni powinien być NORMALNY. A teraz trzeba udawać sportowca-kolekcjonera albo być myśliwym. Powinno być tak że normalnie chcę do obrony osobistej, badania, egzamin i mam papier.


@assninja: Mam znajomych posiadajacych klamki i dla mnie sensownym wymogiem jest, ze jesli kogos interesuje uzywanie broni, to nie bedzie dla
  • Odpowiedz
dostep do broni w polsce jest łatwy


@WielkiPowrut88: w #!$%@? łatwy xd musisz udawać kolekcjonera i sportowca i jak za prlu robić laskę klubowi sportowemu żeby mieć broń której nawet specjalnie używać nie możesz i nosić bo jedynie przez same niuanse i kruczki prawne, a o automatycznej zapomnij. Ale chcesz przestarzałą bardziej niebezpieczną do obsługi i dla postronnych broń? wal śmiało kupisz w każdym sklepie z czarnoprochowcami xd. A chcesz poużywać? znajdź se "dillera" bo sam prochu nie kupisz xd. Zajebisty łatwy dostęp do broni xd. skąd ty się wziąłeś xd.

A no i nie zapominajmy że trzeba bawić się w klubiki żeby zdać egzamin, bo jak chcesz normalnie to policja ci #!$%@? takie pytania że się zesrasz bo 90% nie zdaje xd. ale siedź w klubie i płać to zrobią ci prosty egzamin co każda małpa zda, a potem masz tak samo broń jakbyś robił normalnie
  • Odpowiedz
@pitv tylko nie chodzi o to, że jak ktoś jest nieodpowiedzialny to straci licencję. Co z tego, jak zabije człowieka po pijaku, zgubi lub dziecko weźmie do zabawy i się postrzeli?
  • Odpowiedz