Wpis z mikrobloga

@pemo212 jak można wygodnie siedzieć na czymś takim? xD siatka zamiast normalnego oparcia. Kup normalny, miękki, wygodny, skórzany fotel, a nie jakiś druciak.
@Alzena: Nie siedziałaś nigdy na porządnym fotelu biurowym z siatką to nie zabieraj głosu w tej sprawie. Właśnie niewygodne do siedzenia godzinami przed ekranem są takie skórzane fotele z Jyska, lub co gorsza, "gejmingowe" fotele stylizowane na siedzenia kubełkowe. A tak to siateczka jest dopasowana do krzywizny pleców i w lato się skóra nie lepi a plecy mają czym oddychać. ;)
@supra107 mam od lat fotel ze skóry naturalnej, ja nie mówię o jakichś fotelach z „eko skóry które potrafią zacząć sypać się/kruszyć po roku. nigdy na niczym nie siedziało mi się wygodniej. Nic się nie poci ani nie przykleja. Fotele z oparciem z siatki - dla mnie - są mega niekomfortowe.
Czy ma ktoś fotel


@pemo212: Chodzi Ci o OFC 101 - https://www.alibaba.com/product-detail/Modern-Office-Furniture-Breathable-Mesh-Ergonomic_1600896430215.html

Czy poleci mi ktoś ergonomiczny fotel do około 2000 zł?


@pemo212: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

Poniżej wklejam po kilka przykładowych propozycji do samodzielnego zobaczenia w 2 przedziałach cenowych (przy założeniu że wzrost i waga są typowe).

1100-1500zł:
- Nowy Styl Navigo MESH który np.