Wpis z mikrobloga

  • 0
@kiszczak ja nie mam dzieci i nie zamierzam mieć, bo dzieci nie lubię i nie mam "instynktu" ale ja swoim brakiem potomstwa nie obciążam w żaden sposób budżetu państwa
mężczyźni dzisiaj: chlip chlip, pani przy kasie w żabce się na mnie krzywo spojrzała, mam 30 lat i boję się iść do pracy, idę ciągnąć socjal obciążając budżet państwa


@Zoyav: Nie żeby coś, ale @kiszczak ma rację. To właśnie bardzo często kobiety zachowują się obecnie w ten sposób pisząc o tym jeszcze nagminnie w internecie bo przysłowiowej Julce jednej z drugą nie spodoba się to, że ktoś im się spojrzy na
@Zoyav
Kobiety kiedys: walcze w powstaniu warszawskim, opatruje rannych towarzyszy broni albo dostarczam rozkazy jako kurierka

Kobiety dziś: chlip chlip wojna, kobiety ewakuacja za granice chlip chlip, nagranie tik toka z zagranicy jak tańcem wspierać zolnierzy
@Zoyav Kiedyś to taki chłop miał za co walczyć, miał jakąś ziemie, jakiś dom, a teraz? Walczyć za banki w imie kredytu, czy za polityków którzy wysługują się nami jak niewolnikami?
Jedyne za co mógłbym walczyć to moja rodzina, a i tak wolałbym ich ewakuuować