Wpis z mikrobloga

mężczyźni kiedyś: walczę na wojnie w obronie kraju, mimo wielu ran się nie poddaję i idę dalej

mężczyźni dzisiaj: chlip chlip, pani przy kasie w żabce się na mnie krzywo spojrzała, mam 30 lat i boję się iść do pracy, idę ciągnąć socjal obciążając budżet państwa

#takaprawda #niebieskiepaski #bekazniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #fobiaspoleczna #oswiadczenie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #s----------e
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav Kobiety kiedyś: stoję u boku swojego mężczyzny, mimo, iż mam ośmioro dzieci bez problemu ogarniam i siebie i dom.

Kobiety dzisiaj: chlip chlip, jestem tak zmęczona opieką nad jednym dzieckiem, nie mam sił sprzątać i gotować...
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak ja nie mam dzieci i nie zamierzam mieć, bo dzieci nie lubię i nie mam "instynktu" ale ja swoim brakiem potomstwa nie obciążam w żaden sposób budżetu państwa
  • Odpowiedz
@Zoyav: błąd logiczny, nie produkując bachorow, przyczyniasz się do załamania piramidy zus, my nie dostaniemy emerytury, bo nie będzie komu pracować na nasze swiadczenia. Natomiast to co placimy idzie na bieżaci na obecnych starców
  • Odpowiedz
mężczyźni dzisiaj: chlip chlip, pani przy kasie w żabce się na mnie krzywo spojrzała, mam 30 lat i boję się iść do pracy, idę ciągnąć socjal obciążając budżet państwa


@Zoyav: Nie żeby coś, ale @kiszczak ma rację. To właśnie bardzo często kobiety zachowują się obecnie w ten sposób pisząc o tym jeszcze nagminnie w internecie bo przysłowiowej Julce jednej z drugą nie spodoba się to, że ktoś im się
  • Odpowiedz
@Zoyav
Kobiety kiedys: walcze w powstaniu warszawskim, opatruje rannych towarzyszy broni albo dostarczam rozkazy jako kurierka

Kobiety dziś: chlip chlip wojna, kobiety ewakuacja za granice chlip chlip, nagranie tik toka z zagranicy jak tańcem wspierać zolnierzy
  • Odpowiedz
@Zoyav Kiedyś to taki chłop miał za co walczyć, miał jakąś ziemie, jakiś dom, a teraz? Walczyć za banki w imie kredytu, czy za polityków którzy wysługują się nami jak niewolnikami?
Jedyne za co mógłbym walczyć to moja rodzina, a i tak wolałbym ich ewakuuować
  • Odpowiedz