Wpis z mikrobloga

a to ja słyszałem z kolei z wywiadów rolników że są przeciwko sprowadzaniu taniej żywności z Ukrainy. Dlatego też była akcja blokowania granicy.

Może mają więcej niż jeden powód. Najprawdopodobniej tak właśnie jest.


@DEMONzSZAFY: To masz tu uzasadnienie europosła PiS Tarczyńskiego dlaczego głosował rok temu za dalszą liberalizacją handlu z UE z Ukrainą. Zobacz jak argumentował, że dzięki liberalizacji będzie większa kontrola nad zbożem z Ukrainy - jakim trzeba być debilem
WaveCreator - >a to ja słyszałem z kolei z wywiadów rolników że są przeciwko sprowadz...

źródło: tarczynski

Pobierz
Co do samych złodziei, to mamy od tego prokuraturę i sądy, a trójpodział władzy i praworządność, to hasła uśmiechniętej koalicji i ona jak nikt inny powinna polegać na rozdziale władzy na sądowniczą, ustawodawczą i wykonawcze. Czy sejm jest władzą sądowniczą czy ustawodawczą? No właśnie, to dlaczego pcha się w medialny cyrk i robi różne komisje śledcze?


@_komentator_: Własnie problem polega na tym, że trójpodział został zaorany przez PiS, w przeciwnym wypadku
Własnie problem polega na tym, że trójpodział został zaorany przez PiS,


@SamiS: no i w związku z tym, KO, która podobno chce naprawić trójpodział władzy będzie w tym celu korzystać z braku trójpodziału władzy. No tak, logiczne.

Skończą się komisję, złodzeje zostaną oddani odpowiednim słuzbom, naprawi się trójpodział władzy i możemy jechać dalej


@SamiS: od łapania złodziei jest policja i prokuratura, od osądzania sądy. Sejm i posłowie mają tworzyć prawo,