Wpis z mikrobloga

Bardzo dobrze ROLNICY, trzymajcie się tam!!! Nie przejmujcie się patolą spóźniającą się do pracy. Patola ma #!$%@? we wszystko, może nawet gnój żreć byle na czas do kołchozu zajechać, lizać dupe szefowi.
  • Odpowiedz
Cofnąć, zablokować, oprotestować w Uni, chyba po to się zmienia władze, żeby nowa władza zrobiła inaczej albo naprawiła po poprzedniej


@bn1776: Ciekawe na jaka partie w takim razie glosowali rolnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY Co co? Te protesty są głównie przeciwko ograniczeniom oprysków bo to jest główne założenie zielonego ładu w rolnictwie.

I Ps. Z góry prostuje komentarze debilow. Importowana żywność musi spełniać wymogi unijne a same wymogi oprysków są takie same w całej UE bo już kilku idiotow powtarzało bzdury o innych normach w Polsce.
  • Odpowiedz
@Herubin @i-marszi a to ja słyszałem z kolei z wywiadów rolników że są przeciwko sprowadzaniu taniej żywności z Ukrainy. Dlatego też była akcja blokowania granicy.
Może mają więcej niż jeden powód. Najprawdopodobniej tak właśnie jest.
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY:
No są przeciwko taniej żywności, szykuj portfel!
I zacytuję @Herubin

I Ps. Z góry prostuje komentarze debilow. Importowana żywność musi spełniać wymogi unijne a same wymogi oprysków są takie same w całej UE, bo już kilku idiotów powtarzało bzdury o innych normach w Polsce.
  • Odpowiedz
@PoItergeist Jak to się ma do tego że wprowadzenie embarga można załatwić błyskawicznie za pomocą rozporządzenia Prezesa rady ministrów?
Jeśli się mylę proszę o korektę.
Pissofcy to gnoje i zepsuli masakrycznie państwo ale na Boga - jest szansa to częściowo naprawić dość szybko. Tymczasem dostajemy kwik z Unijnych korytarzy bo koncerny z całej siły bronią importu z Ukrainy. To dla mnie nawet jak dla wyborcy Donalda Tuska, jest slabe. Ale zdaje sobie
  • Odpowiedz
Są u władzy a nawet nie mają zamiaru cofać tychże decyzji


@DEMONzSZAFY: dlaczego kłamiesz? Przecież zapowiedzieli rewizję KPO, bo nie wszystko co podpisał Morawicki im pasuje. Swoją drogą Morawiecki #!$%@? #!$%@? (bo inaczej tego cwela nie można nazwać) wpisał do kamieni milowych prawdopodobnie jedne z najbardziej restrykcyjnych i zamordystycznych zmian jakie widziała Unia Europejska.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-zapowiada-rewizje-KPO-Zbada-realnosc-Izery-i-skonczy-z-prefinansowaniem-8684652.html
  • Odpowiedz
@Bobblunt

Bardzo dobrze ROLNICY, trzymajcie się tam!!! Nie przejmujcie się patolą spóźniającą się do pracy. Patola ma #!$%@? we wszystko, może nawet gnój żreć byle na czas do kołchozu zajechać, lizać dupe szefowi.


Tak, stałem pół godziny w takim korku w niedzielę po 21 pod Krakowem. Sami jadący do pracy, nie licząc rodzin z małymi dziećmi, które płakały w samochodach, bo tato zamiast jechać do domu to sobie stoi na zjeździe z
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: https://www.prawo.pl/samorzad/rewizja-kamieni-milowych-kpo-konsultacje-publiczne,525987.html

Ja ci mam pod nos wszystko podstawiać? Wytęż ten swój umysł i sam sobie sprawdź zanim jakeiś gówno napiszesz. 15 marca rozpoczyneły się konsultacje publiczne więc możesz brać udział :) Co byś #!$%@? nie napisał to jednak obecna władza to niebo, a ziemia w porównaniu z poprzednią, w sumei poprzeczka nie była ąz tak wysoko zawieszona xD
  • Odpowiedz