Wpis z mikrobloga

Jakie białko polecacie na siłownię, teraz biorę BioTech USA Iso Whey Zero waniliowy i jestem zadowolony, tylko trochę kosztuje xD. Myślałem o takim wiadrze Odżywka Białkowa Koncentrat BioTechUSA Protein Power 4000g, bo jest tańsze xD Polecacie jakieś inne zamienniki, nie muszą być one izolatem, nie mam problemów pokarmowych. Czy lepiej zostać na tym co sprawdzone? Dobre opinie słyszałem o kfd, ktoś bierze i poleca?
#mikrokoksy #silownia #suplementy
  • 9
  • Odpowiedz
@draze_marynarze: Dużego rozeznania nie mam, ale po przetestowaniu KFD i GymBeam zostałem przy InSport Blend. Dobrze smakuje, nie powoduje żadnych problemów gastrycznych, skład nawet spoko i cena dobra. Przy tym niezbyt duże opakowania, więc mam równocześnie dwa smaki dla urozmaicenia. Z KFD było różnie, te serie z Kaszubskimi wzorkami były spoko, ale pozostałe niezbyt smaczne. GymBeam w ogóle mi nie podszedł.

Nie lubię białek z dodatkiem supli, bo zazwyczaj są
  • Odpowiedz
Musisz spróbować co najmniej stu różnych białek żeby uzyskać odpowiedź( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio - każda firma robi to trochę inaczej więc jedna truskawka drugiej nierówna. Tak na przykład. Dla mnie petardą jest QNT biała czekolada. Konsystencja, smak, rozpuszczalbość - dla mnie ideał. A takiej białej czekolady z KFD nie polecam bo odbijało mi się po tym rozwodnionym mlekiem. No i patrz na skład. Odgrzebałem z
  • Odpowiedz
Jak widzę zdania rabinów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ten moment chyba pozostanę przy BioTechu, jak mi się znudzi to wezmę pod uwagę wasze sugestie. Dzięki za komentarze!
  • Odpowiedz