Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja najbliższa rodzina liczy tylko 3 osoby, i każda z nich jest coraz starsza i bardziej schorowana.
Jak zapewnić im należytą opiekę i wsparcie, jednocześnie nie ulegając wypaleniu i mając cokolwiek z życia?

Sam jestem singlem w wieku 32 lat i nigdy nie będę mieć bliskiej osoby (#blackpill), intensywna praca i #depresja #nerwica stanowi dla mnie duże obciążenie, więc sam potrzebowałbym wsparcia.

Państwowe domy opieki odpadają, to horror.
Prywatne domy opieki są bardzo drogie, a i też pełno w nich historii jak z horrorów.
Mieszkanie po sąsiedzku bez możliwości wyjazdów i korzystanie z okazjonalnej pomocy asystenta/pielęgniarki?

Boję się o przyszłość...

#pytanie #rodzina #finanse #opieka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja najbliższa rodzina liczy tylko 3 osoby, ...

źródło: galleryhandler

Pobierz
  • 3
@mirko_anonim: Eutanazja, albo rodzice przepisują dom na kogoś, kto będzie się nimi opiekować a prawo do mieszkanie w domu do zgonu zapisane w akcie notarialnym. ¯\(ツ)/¯
A tak na serio to społeczeństwo się starzeje, dzieci się nie rodzą, a młodzi migrują zagranicę, więc problem będzie coraz większy. Serio powinniśmy przeprowadzić debatę publiczną i referendum o wprowadzeniu prawa do eutanazji. Służba zdrowia już teraz nie wyrabia, a co dopiero za 20 lat.