Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłam uczciwą słuchaczką studiów podyplomowych na nieszczęsnym #collegiumhumanum #humanum, po ponad roku studiowania w formule online zdecydowałam się wystąpić o pełny zwrot w związku z serią obrzydliwych skandali. Mój dyplom byłby słusznie uznany za bezwartościowy. Tak jak wiele osób w podobnej sytuacji, wystąpiłam z wnioskiem o zwrot wszystkich środków, uczelnia każe czekać dwa tygodnie na odpowiedź. Obawiam się, że w międzyczasie uczelnia może poczynić kroki utrudniające mi odzyskanie pieniędzy, dochodzą do mnie plotki, że niektórzy mają problemy z uzyskaniem zwrotu pełnego czesnego. Samorząd studencki mówi o studentach i słuchaczach per "wy" i jednoznacznie stawia się po stronie uczelni, pomoc psychologiczna nie odpowiada.

Czy jest cokolwiek, co mogę zrobić, by odzyskać pieniądze?
Czy powinnam kierować się do MNiSW, Rzecznika Praw Konsumenta, PKA, lub radców prawnych?
Straconego czasu już nikt mi nie zwróci, pochodzę z biednej rodziny, więc odzyskanie środków jest dla mnie kluczowe.

#afera #studia #studbaza #uczelnia #nauka #student #prawo #prawnik #pieniadze #polityka (?)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłam uczciwą słuchaczką studiów podyplomowyc...

źródło: MsbktkpTURBXy83ODUxNWRkMDIyMDg1YTM4MDM3NzI2NGVjMjU4ZTJmMS5qcGeSlQMAAM0IwM0E7JMFzQSwzQKk

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz