Wpis z mikrobloga

Nie radzę sobie ze swoim życiem, zrezygnowałam z pracy, bo nie dawałam sobie rady z wymaganiami. Ogólnie to mnie tam nie chcieli i dawali odczuć, że lepiej jak się zwolnię. Nie wiem, gdzie znajdę nową i czy w ogóle znajdę. W mojej prowincji jest wysokie bezrobocie. Na studiach zaocznych też sobie kiepsko radzę, średnio rozumiem o czym tam mówią, uczyć mi się nie chcę. Widzę jak bardzo tępa jestem w porównaniu z dużo młodszymi ode mnie studentami. Nie mam partnera, mam rodziców i psa i jest mi wstyd, że muszą się o mnie martwić. #gownowpis #damskiprzegryw #przegrywpo30tce
  • 32
@Tata_Kasi ja ciebie przecież nie znam, nie będę prosić o dowód osobisty, możesz się przedstawić jako Kubuś Puchatek, oczywiście nie będę chętna, żeby cokolwiek robić, mogę jedynie wysłuchać, a w zamian ty dasz mi umowę o pracę na cały etat, może być minimalna krajowa nawet ¯_(ツ)_/¯
@lexico korzystałeś? Jak to się odbywa, pewnie jak i z leczeniem zębów na NFZ, skierują mnie do Choroszczy i wpiszą w akta żem wariatka, wtedy to
korzystałeś?


@lubiejescfrytki: nie

Jak to się odbywa, pewnie jak i z leczeniem zębów na NFZ, skierują mnie do Choroszczy i wpiszą w akta żem wariatka, wtedy to już na pewno nie znajdę pracy

mirabelki piszą o takich terapeutach. Nie zawsze dobrze trafisz, ale możesz zmienić. A pomocy i tak potrzebujesz.
Wstaw post na rozowepaski lub terapia, to opiszą
@lubiejescfrytki też całe życie czułem się gorszy we wszystkim w szkole, miałem przeciętne oceny.na studiach nauczenie czegoś zajmował mi dłużej niż innym co mnie dołowało. Ale jak tak patrzę teraz to wiem że jestem i byłem zaradniejszy od większości ludzi których tam poznałem

Nie załamuj się i nie porównuj z innymi. Z prowincji zawsze można się wyprowadzić