Wpis z mikrobloga

Poinformowanie faceta, że kobieta dokonała aborcji jego dziecka jest gorsze niż samo dokonanie aborcji. Skoro aborcja to nic złego i kobiety mają do tego prawo, bo to ich ciało to czemu panie tak się oburzają, że facet się dowiedział i są za ukrywaniem tego?

Facet ma prawo o takich rzeczach wiedzieć. Osobiście nigdy bym się będąc facetem nie związała z kobietą, która byłaby zdolna do aborcji jako metody antykoncepcyjnej i to za moimi plecami. Każdy ma prawo do swoich preferencji.

#aborcja #pieklomezczyzn #p0lka #lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
WielkiNos - Poinformowanie faceta, że kobieta dokonała aborcji jego dziecka jest gors...

źródło: temp_file1032801754872175403

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak już gdzieś napisałem. Kobiety same na Siebie kręcą bata. Ja jako mężczyzna nie chciałbym się wiązać z kobietą która ma na ustach hasło „moje ciało moja sprawa” a u której mężczyzna w temacie aborcji jest pomijany lub sprowadzany do roli mebla w związku.
  • Odpowiedz
  • 9
@Squanto dla mnie takie anonimowe poinformowanie, że ktoś zrobił aborcję jest jak poinformowanie o zdradzie. To daje pewien obraz osoby, z którą się wiążemy i można się w porę wycofać.
  • Odpowiedz
Abortować dziecko MĘŻA? Jeszcze zrozumiałbym robić to bo wpadce z przypadkowym typem. Aż mi żal tych beciaków, ich geny nawet po ślubie nie są godne w oczach kobiety.
  • Odpowiedz
  • 13
@NiebieskiMiszmasz dla mnie najbardziej przerażające było to, że 100% kobiet się wypowiedziało w ten sposób. Nie widzą jakby naganności tego czynu tylko wchodzenie w czyjeś życie z butami jakby cel nie uświęcał środków.
  • Odpowiedz
Osobiście nigdy bym się będąc facetem nie związała z kobietą, która byłaby zdolna do aborcji jako metody antykoncepcyjnej i to za moimi plecami.


@WielkiNos: no po takim tekście to już na pewno Cię będą chcieli, nawet z tym wielkim nosem
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Do zdrady bym tego nie porównał. Ale wydźwięk ten sam. Skoro to tak bardzo istotny temat i decyzja to uważam że powinienem jako partner o tym wiedzieć. Jeśli nie wiem, to znaczy że nie jestem traktowany odpowiednio.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ciekawe jak by zareagowały gdyby mężczyzna kazał usunąć ciąże, ale dosypal tabletki poronne do herbaty dla dziewczyny xD połowa tych tępych #!$%@? nie rozumie że dziecko jest wspólne a nie tylko jednej osoby. Wspólnie za nie odpowiadają, decydują o nim i ponoszą wszelkie związane z tym konsekwencje
  • Odpowiedz