Wpis z mikrobloga

@mentari wyniki są przekręcone, ale z takimi kontrkandydatami i z taką propagandą, nawet całkiem uczciwie wygrałby w pierwszej turze tyle, że nie 88%, a jakieś 60+%, tyle że wyniki muszą być coraz lepsze, bo inaczej ośmieli to przeciwników Putina w establishmencie rosyjskim, a tacy na pewno są tylko siedzą cicho i z nikim nie dzielą się swoimi przemyśleniami.
  • Odpowiedz
@mentari: Jeżeli komuś się wydaje, że gdyby wybory w Rosji zostały teraz przeprowadzone w pełni rzetelnie to Putin by przegrał to jest naiwny jak dziecko. Ba, mogę się założyć że tam w komisjach obwodowych ludzie sami z siebie "poprawiają" karty do głosowania. Bez żadnego przykazu z góry.

Rosja to stan umysłu. Obejrzyjcie sobie pierwszą lepszą ankietę uliczną z większego miasta w Rosji. I to tylko miasta, bo całe wsie są za
  • Odpowiedz
@malani: Ruskom wystarczy, żeby mieli co jeść, co pić i telewizor, w którym rząd roztacza wizję Rosji, jako najlepszego kraju na świecie. Ten sam sort co wyborcy PiS-u, spróbuj ich wyciągać z tej bańki, w której żyją to skoczą do ciebie z pięściami. Im jest wygodnie tak żyć.
  • Odpowiedz
JKM nagle zwolennikiem demokracji? XDD


@kapitan_bomba: Mogę się założyć, że z jego punktu widzenia wynik tych wyborów jest ok bo "Nie zmienia się wodza w trakcie wojny".
Janusz lubi się bawić w strategie i geopolitykę. Dlatego jak już pisałem wielokrotnie - na polityka się nie nadaje, bo mówi niewygodne rzeczy.

Dla Rosji Putin może być jedyną osobą, która trzyma ich wszystkich za mordy. Gdyby to upadło to prawdopodobnie Rosja utraciłaby swoją
  • Odpowiedz
dla przeciętnych Rosjan prawdopodobnie życie stałoby się lepsze


@malani: tak, tak, oczywiście. wcale a wcale nie zaczęłoby się wszystko #!$%@?ć i każdy nie zaczął by kraść na full bo nikt już nie pilnuje. Szczególnie jakby się stany zaczęły #!$%@?ć żeby taki stan rzeczy osiągnąć i podtrzymać celem destabilizacji.
Wątpię żeby komukolwiek tam się żyło lepiej jakby za sterem był ktoś inny.
Sam wniosek na zasadzie Putin = zło więc inny =
  • Odpowiedz
@SpiralMatai:
"wcale a wcale nie zaczęłoby się wszystko #!$%@?ć i każdy nie zaczął by kraść na full bo nikt już nie pilnuje"

Dzięki za wspaniałą analizę (musisz mieć chyba mózg jak Hawking rozumując na takim poziomie), którą udowadniasz, że:

Putin = dobro rosjan. Poziom wyk0pu xD
  • Odpowiedz
wyniki są przekręcone, ale z takimi kontrkandydatami i z taką propagandą, nawet całkiem uczciwie wygrałby w pierwszej turze tyle, że nie 88%, a jakieś 60+%, tyle że wyniki muszą być coraz lepsze, bo inaczej ośmieli to przeciwników Putina w establishmencie rosyjskim, a tacy na pewno są tylko siedzą cicho i z nikim nie dzielą się swoimi przemyśleniami.


@galicjanin: wczoraj chwilę słuchałem z ojcem jakiegoś wywiadu na TVN Kraśko robił z dwoma
  • Odpowiedz