Wpis z mikrobloga

@mentari wyniki są przekręcone, ale z takimi kontrkandydatami i z taką propagandą, nawet całkiem uczciwie wygrałby w pierwszej turze tyle, że nie 88%, a jakieś 60+%, tyle że wyniki muszą być coraz lepsze, bo inaczej ośmieli to przeciwników Putina w establishmencie rosyjskim, a tacy na pewno są tylko siedzą cicho i z nikim nie dzielą się swoimi przemyśleniami.
@mentari: Jeżeli komuś się wydaje, że gdyby wybory w Rosji zostały teraz przeprowadzone w pełni rzetelnie to Putin by przegrał to jest naiwny jak dziecko. Ba, mogę się założyć że tam w komisjach obwodowych ludzie sami z siebie "poprawiają" karty do głosowania. Bez żadnego przykazu z góry.

Rosja to stan umysłu. Obejrzyjcie sobie pierwszą lepszą ankietę uliczną z większego miasta w Rosji. I to tylko miasta, bo całe wsie są za
JKM nagle zwolennikiem demokracji? XDD


@kapitan_bomba: Mogę się założyć, że z jego punktu widzenia wynik tych wyborów jest ok bo "Nie zmienia się wodza w trakcie wojny".
Janusz lubi się bawić w strategie i geopolitykę. Dlatego jak już pisałem wielokrotnie - na polityka się nie nadaje, bo mówi niewygodne rzeczy.

Dla Rosji Putin może być jedyną osobą, która trzyma ich wszystkich za mordy. Gdyby to upadło to prawdopodobnie Rosja utraciłaby swoją
dla przeciętnych Rosjan prawdopodobnie życie stałoby się lepsze


@malani: tak, tak, oczywiście. wcale a wcale nie zaczęłoby się wszystko #!$%@?ć i każdy nie zaczął by kraść na full bo nikt już nie pilnuje. Szczególnie jakby się stany zaczęły #!$%@?ć żeby taki stan rzeczy osiągnąć i podtrzymać celem destabilizacji.
Wątpię żeby komukolwiek tam się żyło lepiej jakby za sterem był ktoś inny.
Sam wniosek na zasadzie Putin = zło więc inny =
@SpiralMatai:
"wcale a wcale nie zaczęłoby się wszystko #!$%@?ć i każdy nie zaczął by kraść na full bo nikt już nie pilnuje"

Dzięki za wspaniałą analizę (musisz mieć chyba mózg jak Hawking rozumując na takim poziomie), którą udowadniasz, że:

Putin = dobro rosjan. Poziom wyk0pu xD
wyniki są przekręcone, ale z takimi kontrkandydatami i z taką propagandą, nawet całkiem uczciwie wygrałby w pierwszej turze tyle, że nie 88%, a jakieś 60+%, tyle że wyniki muszą być coraz lepsze, bo inaczej ośmieli to przeciwników Putina w establishmencie rosyjskim, a tacy na pewno są tylko siedzą cicho i z nikim nie dzielą się swoimi przemyśleniami.


@galicjanin: wczoraj chwilę słuchałem z ojcem jakiegoś wywiadu na TVN Kraśko robił z dwoma