Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie, tak sobie myślałem, że #agepill i #timepill dotyczy jedynie związków, romatycznych relacji z kobietą. W innych przypadkach, jeśli ma się w miarę nie meczącą pracę i niezły hajs to można balować. A dlaczego agepill dotyczy związków? Lubię obserwować. W tym temacie wszystko się starzeje ekspresowo i to niekoniecznie z fizycznej strony. Już pod koniec studiów a wtedy się ma 24-26 lat widzę u większości dziewczyn już nacisk na stabilziację. Niby buzie jeszcze młode, a dusza już jak u grażyny. Patrzę np na licealistki w związkach. Jest ta chemia, jest to uczucie. Jak spotykam, powiedzmy jakiś znajomych ze studiów, którzy mają bombelka nie widać już w ich oczach tej iskry zabawy. Znowu jeśli dana różowa jest wolna to już prędzej myśli o stałym związku niż przygodach ( dlatego chyba już lepsze naprawdę wyzwolone kobiety, które klubują do 45 roku życia)
I co interesujące agepill się zaczyna kiedy w sumie rozwijasz skrzydła: masz pracę, masz hajs na podróże, ale temat związków musi iść do kosza, tym bardziej jak nie ugrałeś tego jako młodzik. Może nie miałeś hajsu, bo rodzina ledwo wiązała koniec z końcem. Może trzeba było zrobić lookmaksing to uda się nawet o te trzy punkty podbić w górę. Tylko, że masz np te 27 lat ( ja już mam 32) i musiałbyś mieć jaja ze stali by wyrwać osiemnastkę jeśli wcześniej się nie nasyciłeś maślanymi oczkami dziewczyny z burzą hormonów. Teoretycznie 18-20 lat to legal jak najbardziej, ale trzeba się liczyć, że jej rodzina nie zaakceptuje takiej róznicy wieku, albo się wyda z hukiem FWB z nią. ONS jeszcze się uda, ale o sam seks nigdy mi nie chodziło, w końcu gdyby tak było hajs by hurtowo na divy leciał.
Tak więc: agepill tak naprawdę szybko wkracza na pole relacji damsko męskich jak masz 25+ lat i nie szukasz młodych panien. A w reszcie przypadków facet może bujać do 40 roku życia ( nie wspominając, że na gierkę przy kompie zawsze będzie czas i nie ma agepilla nawet na oglądanie kreskówek).
Takie tam moje przemyślenia.

#przegryw #blackpill #przegrywpo30tce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
nie meczącą pracę i niezły hajs to można balować.


@mirko_anonim: i myślisz naprawdę że jak masz np. 32 lata i nagle byś miał np. 2 miliony złotych to byś zrobił balet na apartamencie w Miami, skoczył ze spadochronu w Dubaju i jeździł konno po mongolskim stepie?

może i tak, ale bardziej prawdopodobne że byś ten kapitał zabezpieczył jakoś i byś robił to samo co robisz teraz ale w innej skali -
Tylko, że masz np te 27 lat ( ja już mam 32) i musiałbyś mieć jaja ze stali by wyrwać osiemnastkę jeśli wcześniej się nie nasyciłeś maślanymi oczkami dziewczyny z burzą hormonów. Teoretycznie 18-20 lat to legal jak najbardziej, ale trzeba się liczyć, że jej rodzina nie zaakceptuje takiej róznicy wieku, albo się wyda z hukiem FWB z nią. ONS jeszcze się uda, ale o sam seks nigdy mi nie chodziło, w