Wpis z mikrobloga

Wykorzystując afere chce powiedzieć że mój poprzedni szef parę razy powiedział że daje mi szansę pracy w duzym mieście i że mam ją wykorzystać bo on miał mega ciężko itp

Ja głupi dziękowałem mu że mam pracę zdalna w it w korpo przez co pozwalał sb na więcej
Myślałem że w sumie ma rację i powinienem być mu wdzięczny

Po 2 latach zwolnił mnie jak wrócił z urlopu twierdząc że jestem słabym programista mimo że przed urlopem zespół mnie chwalił że robię duży postęp a wcześniej dostałem mniejsza podwyżkę

Pozwoliłem sb wejść na głowę i uważałem że dobre wychowanie powinno być wskazane tym że ma rację i muszę być mu wdzięczny

No niestety okazało się #!$%@? wałem. Zespołowi na odchodne powiedział że odchodzę bo tak ustaliliśmy...

#pracait #informatyka #programowanie #programista15k
#afera #korposwiat #pracbaza #giftpol
elozapiekanka - Wykorzystując afere chce powiedzieć że mój poprzedni szef parę razy p...

źródło: mobbing-a-dyskryminacja

Pobierz
  • 7
@elozapiekanka: do mnie dotarło niedawno że kiedyś w januszexie chłop mi kazał ciągle poprawiać jeden i ten sam projekt, bo to mu nie pasuje bo tamto mu nie pasuje... Ciągnęło to się rok (przeplatano innymi projektami) po czym strona i tak nigdy nie ruszyła. Janusz to robił bo nie było roboty a byłem tani więc chciał mnie trzymać.