Wpis z mikrobloga

Wczoraj sprawdzałem cenówki u deweloperów w mieście Łódź, to tak średnio 12k m2 do 55m2 11-10.5m2 za większe, za dziurę w ziemi oddanie do 2026 roku, mówią, że jak będzie gotowe to 14k m2 minimum.
Odrazu mówią, że nie jesteś ich grupą docelową bo celują w gotówkowego biznesmena z lat 90tych co się scashował i szuka odpowiedniego miejsca pod inwestycje, tragedia z nimi. Zawsze patrzą na ciebie jak na śmiecia jak tylko wspomnisz słowo kredyt. Mam nadzieję, że popłyną na korekcie. Tylko prywatne mieszkania z drugiej ręki bezpośredników, bo cała ta otoczka w deweloperce jest jeszcze bardziej tragiczna niż wśród sprzedawców używanych samochodów z niemiec.

A to, że ing ma obecnie najlepszą ofertę na rynku hipoteki wynika, że chyba jako jedyny bierze pod uwagę WiRON zamiast WiBORU. A marże mają najwyższą ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#nieruchomosci
  • 8
@cyk21: Jeszcze Powiedz koło metra( ͡° ͜ʖ ͡°), albo Bemowo sprzedają jako Wole. Ile czynsz za taki temat? do tego miejsce postojowe komórka lokatorska może w 1.5kk się zmieścisz. Bez krechy to szanuje, z krechą też w sumie bo teraz piniondz taki drogi, że musiałbyś zarabiać tyle co adaś z NBP'u żeby dostać kreskę na 1.5kk. chyba że to twoje drugie mieszkanie sprawdzasz pod nowy program, rządowy
@onomatopejusz: mówimy o nowym budo i o cenach które developer chciałby dostać prosto z cennika, ja nie wiem za cienki bolo jestem w te sprawy, żeby tam iść i negocjować. Poprostu sentyment na tagu niedźwiedzi, a wśród devów orkiestra gra w najlepsze na tym tytaniku i przekonują mnie, że unia nowe regulacje, określone użytkowanie gruntów, #!$%@? nad głową nie opłaca się budować hurr-durr Łódź powita 2026 ze średnimi 14k m2. A