Wpis z mikrobloga

  • 4
@Chio_: Od 12 lat używam tego samego laptopa HP (ProBook 4730s) i to bardzo dobry sprzęt, pewnie jeszcze trochę posłuży. Drukarki to inna sprawa, ale całej firmy bym nie skreślał.
  • Odpowiedz
@Chio_: miałem kiedyś drukarkę hp, ale to była k..rwa, absurd gonił absurd.
W końcu człowiek sobie kupił odblokowaną laserową czarno białą ricocha i to był strzał w 10. już z 10 lat działa i jeszcze ani razu nie musiałem tonera uzupełniać a mam proszek do wymiany ręcznej. drukuje kiedy chcesz, zero problemów ze sterownikami itd.
  • Odpowiedz
@Chio_: brother to też nie to co 10+ lat temu. Upraszczają te sprzęty do bólu. Kiedyś najtańsza drukarka od nich miała kolorowy dotykowy wyświetlacz, mnóstwo opcji, skanowała przez kabel USB do komputera, przez sieć (wifi lub ethernet do wyboru), na pendrive, na kartę pamięci, możliwe, że drukowała z nich pliki też, tusz 45zł za 10 pak, to nawet zabawa w dolewane kardridże była bez sensu. Nowsze wersje skanowały też do Google
  • Odpowiedz
@Chio_: w jednej robocie lapek z HP, to tragedia, zacina się to, bateria trzyma żenująco krótko, jest problem z podpięcie urządzeń usb: słuchawki bezprzewodowe raz na pięć razy zadziałał mikrofon, myszka bezprzewodowa skippowal kursor. Ten sam sprzęt na lapku od Della śmiga jak zły. Nie polecam tej firmy.
  • Odpowiedz
@Cyslav

laptopy ... spoko


xD
Mam laptop HP. Do tej pory padło w nim:
- matryca
- wentylator
- bateria
- pamięć RAM

Więcej w serwisie niż w domu spędził.
  • Odpowiedz