Wpis z mikrobloga

fejk?


@huntforfur: Sam sobie musisz na to odpowiedzieć.

skąd niby takie nagrania


@huntforfur: Nagrana z internetu, jedno przedstawiające żołnierza, który sprawdza jak kto głosuje. Na drugim wideo mężczyzna zostaje wyniesiony podobno za to że powiedział, że zagłosuje na każdego byle nie Putina. Oba nagrania miały uderzyć w rosyjskie wybory (które i tak wiadomo, że są ustawione). Ale przypadek, że dwa nagrania które okrążają internet, zostały nagrane akurat w tym samym
możesz podlinkować?


@bombastick: Zapraszam kolego do mojego wpisu, znajdziesz tam oba nagrania. Po wszystkim zostaw pod moim wpisem plusika, pozdro.

pytałem skąd takie nagrania wypływają. Jakiś ruski wrzucił do internetu?


@huntforfur: Jeżeli nagrali je ukraińcy to rusek ich nie miał jak wrzucić. A gdzie się pojawiły jako pierwsze nawet nie chce mi się sprawdzać, liczę że ktoś to zrobi za mnie xD.
Np na tym twitterze https://twitter.com/visegrad24
mają one po
ale nie wiem czy nadal się rozumiemy.

pytam czy to fejk i po co niby monitoring mialby być wrzucany do neta


@huntforfur: No właśnie po co? Po co ruscy mieliby wrzucać nagranie z własnego lokalu wyborczego, na którym widać pacyfikacje jakiegoś gościa. Wniosek z tego taki, że może wcale tego nie zrobili. A cała ta sytuacja łącznie z tym lokalem wyborczym to akcja ukraińska i to oni te nagrania wrzucili do
@Szinako: no wlasnie po co?
pytam wlasnie xd
masz nagranie z każdej strony, bardzo to podejrzane dla mnie.
w takich miejscach raczej sie nie nagrywa, no moze jedna kamerka a tu masz jak w filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hollywood normalnie
@huntforfur: #!$%@? no po co xd

Propaganda wojenna. Takie rzeczy się robi na wojnie, nie znaczy to, że nie ma wojny, czy że Rosja nie jest agresorem. Cel? Dowolny. Może być wzbudzanie niepokoju w społeczeństwie wroga.

Moi teściowie z Białorusi lubią te ukraińskie fejki, wierzą w nie i jeszcze bardziej nienawidzą Rosji.
No przecież pierwszorzędne wideo przekazane przez sztab generalny Ukrainy.


Kolega nie daje rady więc może mu pomozesz?


@bombastick: Ej, ale ty na poważnie uwierzyłeś, że sztab generalny Ukrainy wrzucił to na swój oficjalny profil czy coś takiego?
Czy może chciałbyś, żeby sztab generalny Ukrainy napisał "Zrobiliśmy takiego fejka dotyczącego ruskich wyborów,łapcie"
Weź się ogarnij, bo to nawet nie jest słabe tylko żałosne.
widzę jeszcze nie do końcu zrozumiałeś mój wpis ale jest progres i cieszę się że wystarczyło tylko wytłuścić tekst


@bombastick: O kurde, czyli ty na poważnie uwierzyłeś, że to sztab generalny Ukrainy wrzucił. Skoro nie ma już bayzeda to chcesz przejąć pozycje najmniej ogarniętego użytkownika tagu Ukraina?
O kurde, czyli ty na poważnie uwierzyłeś,


@Szinako: tak uwierzyłem jak i się zdenerwowałem twoimi wczorajszymi wykopowymi wysrywami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) wybacz ale projekcje w twojej głowie to nie moja sprawa