Wpis z mikrobloga

#zwiazki W sumie nie wiem co robić. Poznałem przez neta jedna dziewczynę, piszemy już ponad miesiąc, mieliśmy jedno spotkanie, miało być drugie, ale rozmyśliła się bo "była zmęczona po całym dniu na uczelni i pracy".
Okazało się że przez pierwsze tygodnie naszej znajomosci ona jednocześnie mocno kręciła z jednym typem, była u niego (i on u niej), myślała, że będzie z tego związek, nawet już planowała, że na magisterskie pójdzie studiować do miasta, w którym ten typo mieszka (kiedy to pisała jeszcze nie wiedziałem o tym typie).

Wypisywała mi także sporo o byłym jak bardzo chce do niej wrocic (on z nią zerwał i teraz "żałuje"), o jakimś crashu, twierdzi, że w liceum czy na studiach nie miała/ma żadnych znajomych. Przy spotkaniu okazało się, że najprawdopodobniej kończy znajomość z tym typem, z którym kręciła, bo on miał ją "zdradzić" (chociaż w związku formalnie nie byli) i była bardzo zła na to, że ten typ nie widzi jej zalet.

Od kilku dni nie mam już specjalnie ochoty z nią rozmawiać, chociaż przez kilka tygodni było odwrotnie. Wysyła mi jakieś zdjęcia, filmy co robi w ciągu dnia, ale mam wrażenie, że za dużo red flagów już zobaczyłem w tej znajomości. Zastanawiam się czy jej problemy w znajomościach z innymi ludźmi to tylko wina pecha co do ludzi w klasie/na roku, czy może jednak z nią jest też coś nie tak. Byłem i tak od początku albo planem B, albo tylko kolejnym kandydatem na przyjaciela i nawet jeżeli teraz miałbym szanse, to nie chce mi się z niej korzystać.
  • 12
  • 0
@jmuhha: Blokować może nie, ale zastanawiam się czy nie zakomunikować jej, że nie mam ochoty już utrzymywać kontaktu. Wtedy najwyżej blok.
@Pandillero: Tylko czy ona mnie tak do końca zlała? Okej, ona myślami i tak przez większość czasy była gdzie indziej, ale nie było ghostingu, sama nawet się mnie zapytała czy ja chcialbym sie z nią spotkać. Tylko wtedy nie wiedziałem o tej relacji z typem z innego miasta, a
@default1: Wygląda na to, że z tego nic nie ma, odpuść, chociaż będzie trudno. Jak ktoś pisze o poprzedniej osobie to powinno się zerwać myśli, że coś z tego będzie. Powodzenia
  • 0
@jmuhha: myślałem właśnie czy też nie napisać w rozmowach z nią, że spotykam się z jakąś inną dziewczyna, skoro ona tak mi wypisuje o relacjach z innymi i ciekawe w ogóle jakby ona na to reagowała. A może by miała wywalone bo i tak od początku chce ta znajomość utrzymywać Tylko na stopie koleżeńskiej? Tylko mnie nie zbyt takie coś interesuje